AKTUALNOŚCI:

Kwiecień 2007
Cykl - PRACA TWÓRCZOŚĆ, BIZNES 13 kwietnia (piątek)
Na prośbę zainteresowanych 13 kwietnia (piątek) rusza kolejna edycja cyklu "PRACA, TWÓRCZOŚĆ, BIZNES".  Tym razem trzy popołudniowo-wieczorne warsztaty z szansą rozwiązania problemów w pracy (konfliktów z przełożonymi lub podwładnymi, braku pieniędzy, pomysłów, klientów, wyczerpania itp. itd.). Następne zajęcia w  piątek 20.IV i w czwartek 26.IV. Pracujemy w Warszawie na Bobrowskiego  4 m. 31 w godzinach od 17:30 do 21:30. Koszt - 270 zł.  Zostały już tylko 2 wolne miejsca. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Cykl - W poszukiwaniu miłości 19-22 kwietnia (czwartek- niedziela)
Dla osób ze szczególnie trudną sytuacją osobistą (w tym poważne choroby  i problemy dzieci) . Każdy z Uczestników ma parę Ustawień oraz przechodzi przez wiele uzdrawiających procesów i medytacji porządkujących pole mentalne i System Rodzinny. Cykl ten (jak wszystkie inne) nastawiony jest na potrzeby tych, którzy się na nim pojawią (co czyni go cennym również dla osób, które wcześniej uczestniczyły w podobnych cyklach - warsztaty tak naprawdę nigdy się nie powtarzają). Każdy Uczestnik traktowany jest indywidualnie i Ewa pracuję w obrębie jego aktualnych problemów, podejmując sprawy najtrudniejsze, wymagające pracy w wielu warstwach, u których podłoża leży dużo przyczyn i konfliktów. Tytuł cyklu oznacza jedynie obszar, w którym się poruszamy. Cykl "W poszukiwaniu miłości" zajmuje się obszarem związków par  (z seksualnością włącznie) i ich dzieci oraz dzieci z poprzednich związków, również relacjami w obrębie własnej rodziny pochodzeniowej. Pracujemy w Warszawie przy ulicy Lewandów 70a od czwartku do niedzieli (19-22.IV) w godzinach: czwartek - od 17:30 do 22:00, piątek od 9:00 do 17:00, sobota i niedziela - od 9:00 do 18:00. Koszt 420 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Skok w życie 23 kwietnia (poniedziałek) 
Spotkanie dla osób zainteresowanych projektem "Skok w życie". Od maja począwszy (14-20.V, 30.VI-8.VII, 14-22.VII) będą integracyjne obozy wyjazdowe w Przasnyszu dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz innych zainteresowanych (również wolontariuszy) połączone ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni. W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem projektu: życie i śmierć,  depresja i aktywność, użalanie się nad sobą i zgoda na Los, praca i bezczynność, "być albo nie być", słowem - kompletny reset. Skaczą również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich! Staramy się o zewnętrzne dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych uczestniczących w tym projekcie. Reszta informacji pod datą obozu majowego. Spotykamy się o 18:00 na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie. Koszt 9 zł do osoby. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

seminarium - Skok w życie 25 kwietnia (środa)
Dla osób, które czują, że rozmijają się ze swoim życiem  i na swój sposób nie zdołały w nie naprawdę wejść. Czasami łatwiej nam zapadać się w siebie i umierać niż żyć. Dlaczego? Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Konieczne wcześniejsze zgłoszenia. Cena 36 zł

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Cuda szyte na miarę 28 kwietnia (sobota)
Zwykły- niezwykły warsztat Ustawień Systemowych. Pracujemy w Warszawie na Lewandów 70a  od 9:00 do skutku (wieczora). Koszt Ustawienia - 270 zł, obserwator - 70 zł. Są jeszcze 3 wolne miejsca.

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

warsztat - Co się stało z naszą miłością 29 kwietnia (niedziela)
Dla osób, którym uczucie wystygło i choć są w związku - czują, że coś się skończyło. Nikt nie chce się rozstać, ale tak naprawdę, to nie wiadomo co (i jak) dalej. Taki warsztat "liftingujący" związki. Pracujemy w Warszawie przy ulicy Lewandów 70a od 9:00 do 17:00. Koszt - 150 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Maj 2007

Uwaga! W maju i czerwcu seminaria będą odbywać się we wtorki.

warsztat - Skok w życie 6 maja (niedziela)
Dla tych. którzy są w depresji, wyalienowani, chorzy lub w ogóle - obok życia.   Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, wyjątkowo od 11:00. Koszt - 150 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

uzdrawiające seminarium - Alergie 8 maja (wtorek)
Dla alergików i rodziców alergicznych dzieci (m.in. astma, katar sienny, syndrom zmęczeniowy, atopowe zapalenie skóry). Wśród Ustawiających u Ewy są osoby, które już po jednym Ustawieniu wyleczyły się z astmy (leczonej wcześniej sterydami ponad dwadzieścia lat) oraz z atopowego zapalenia skóry, choć czasami to nie wystarcza, zwłaszcza jeśli przyczyny choroby są wielowarstwowe. Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł.   

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

LABORATORIUM GŁOSU "ODKRYJ SWÓJ GŁOS" 12-13 maja (sobota-niedziela)
w Warszawie odbędzie się spotkanie grupy dla osób kontynuujących pracę z głosem pod kierunkiem Olgi Szwajgier. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wzięły już udział przynajmniej w dwóch warsztatach LABORATORIUM GŁOSU. Cena warsztatu wynosi 250 zł.
ZAPISY: Magda Sapryk naszywka@wp.pl 501 555 564
Siedmiodniowy obóz  - Skok w życie Od 14 do 20 maja
Dla osób niepełnosprawnych i innych, które zechcą w nim uczestniczyć. Fruwamy i spadamy na ziemię. Obóz dla miłośników sportu ekstremalnego pod tytułem ŻYCIE. Na obozie będzie skok ze spadochronem z samolotu w tandemie plus dla każdego film ze skoku, latanie szybowcem i paralotnią, a na ziemi obróbka skrawaniem z zastosowaniem metody Ustawień Systemowych Berta Hellingera w wykonaniu Ewy Cyzman. Ponadto ogniska a przy nich opowieści dziwnej treści o cudach z życia wziętych, medytacje, śpiewy i inne atrakcje. Do szczególnych zaliczamy kontakt ze skoczkami -Grzegorzem Kucharczykiem "Iwanem" (kiedyś jeszcze "Groźnym", ale podobno złagodniał. co skróciło ksywkę) wysokiej klasy specjalistą od resetowania ludzi i jego żoną Urszulą, do której warto się uśmiechać (bo śliczna a jeszcze uśmiech uwieczni przelatując z kamerą obok) oraz dynamiczną parą fruwającą, nie bez powodu Dynamitami zwaną -Agatą Chmielak i Wojtkiem Pierzyńskim, którzy niezależnie od wszystkiego są wziętymi bioenergoterapeutami. Uwaga - oni wszyscy opowiadają dowcipy, co bywa niebezpieczne, zwłaszcza przy jedzeniu. No i Ewa Cyzman. Kto ją zna to wie, a kto nie - to się dowie, czego można się spodziewać po kontakcie z nią i warsztatach przez nią prowadzonych. Sprowadza w życie i na ziemię. Pracuje bez znieczulenia i kto chce zachować sobie mity na własny temat - lepiej, żeby z tego obozu nie korzystał.  Ot i cała ekipa.
Czego nie będzie: rozczulania się nad kimkolwiek, podawania cyca, nie będzie świadczenia opieki. Każdy dostanie tyle pomocy od pozostałych Uczestników obozu, ile będzie koniecznie potrzebował. Zakwaterowanie i wyżywienie w Fijałkowie koło Przasnysza.  Można tam jeszcze koni dosiadać (bo my się nie damy), ale tego nie wliczyliśmy w cenę obozu.
  A teraz uwaga: pierwsza przygoda ekstremalna oraz zderzenie z życiem związane z obozem, czyli cena: 1650 zł od osoby lub 1200 zł dla tych, którzy nie zdecydują się skakać ze spadochronem w tandemie. Wolontariusze - zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie (można pod swoim namiotem): 490 zł (w tym przelot szybowcem i paralotnią oraz uczestniczenie w warsztatach, bez skoków). Staramy się o dofinansowanie obozu. Z uzyskanego wsparcia w pierwszym rzędzie będziemy dofinansowywać pobyt na obozie osób niepełnosprawnych z towarzyszącymi im członkami najbliższej rodziny. Kwota dofinansowania znana będzie dopiero w czasie trwania obozu, co oznacza, że trzeba zapłacić całość, a niektórzy otrzymają częściowy zwrot. Nie ma możliwości zrezygnowania z udziału w warsztatach.

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

seminarium - Jak pomóc bliskiej osobie O tym, co naprawdę pomaga. Ewa pokażę też co wzmacnia i co osłabia w relacji pomagający-wspierany. Często pomagamy, a pomoc jest niechciana, albo marnowana. Często pomagamy, pomagamy, pomagamy... i co? I nic. Prócz zniechęcenia po obydwu stronach. Dlaczego? Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

cykl - Leczenie bólu 24-26 maja (czwartek-sobota)
A w nim trzy popołudniowo-wieczorne warsztaty 24, 25 i 26.V)  W czwartek i piątek pracujemy na Bobrowskiego 4  m. 31 w godzinach od 17:30 do 21:30 a w sobotę na Lewandów 70a od 9:00 do 12:00. Z informacji od Uczestniczki ostatniego warszawskiego seminarium "Ból" - po seminarium całkowicie ustąpiły bóle serca towarzyszące jej "od prawie zawsze". Po tym samym  Ustawieniu zmienił się charakter paraliżującego bólu głowy i zatok. Po następnym Ustawieniu związanym z zatokami - ból głowy i zatok całkowicie ustąpił. Trzeba pamiętać, że nie zawsze jedno Ustawienie wystarczy do uzdrowienia - zwłaszcza jeśli przyczyny bólu lub choroby są wielowarstwowe. Czasami uzdrowienie okazuje się w ogóle niemożliwe, choć skuteczność Ustawień wielką jest, zawsze służą wsparciu leczeniu i łagodzeniu objawów. Koszt cyklu - 270 zł.

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

warsztat - Cuda szyte na miarę 27 maja (niedziela)
Zwykły (choć zapewne niezwykły) warsztat Ustawień Systemowych. Pracujemy w Warszawie na Lewandów 70a wyjątkowo od 12:00 do skutku (wieczora). Ilość miejsc bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt Ustawienia - 270 zł, obserwator - 70 zł.

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

czerwiec 2007
LABORATORIUM GŁOSU "ODKRYJ SWÓJ GŁOS" 2-3 czerwca (sobota-niedziela)
w Warszawie odbędzie się spotkanie grupy dla osób kontynuujących pracę z głosem pod kierunkiem Olgi Szwajgier. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wzięły już udział przynajmniej w dwóch warsztatach LABORATORIUM GŁOSU. Cena warsztatu wynosi 250 zł.
ZAPISY: Magda Sapryk naszywka@wp.pl 501 555 564

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Zgłoszenia na warsztaty i seminaria;
Marta Rozwadowska tel. 605 746 946 mail: jurroz@o2.pl

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680