HARMONOGRAM WARSZTATÓW STYCZeŃ 2007


STOWARZYSZENIE "U ŹRÓDŁA"

www.u-zrodla.pl info@u-zrodla.pl

zaprasza na

SEMINARIA I WARSZTATY HELLINGEROWSKICH USTAWIEŃ RODZINNYCH PROWADZONYCH PRZEZ EWĘ CYZMAN


harmonogram zajęć

STYCZEŃ

 


3 STYCZNIA 2007 (ŚRODA)

18:00-21:00

Zapraszam na seminarium poświęcone Noworocznym Postanowieniom, pod wiele obiecującym tytułem "Z nowym rokiem - nowym krokiem" przeznaczone dla bałaganiarzy, spóźnialskich, zapominalskich, notorycznie gubiących kluczyki do samochodu, marnotrawców, krzykaczy, palaczy i innych nałogowców, którzy podjęli postanowienie pozbycia się przykrych cech charakteru. Zobaczymy jakie mamy szanse w walce z naszymi wadami i co te szanse zmienia. Jak zwykle seminarium rozpocznie się wykładem a potem poprowadzone będą Ustawienia dla uczestników otwierające możliwość rozwiązania ich konkretnych problemów.
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 18:00 do 21:00. Cena seminarium - 36 zł.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

5 STYCZNIA 2007 (PIĄTEK)

17:30-21:30

Ostatnie spotkanie warsztatowe z cyklu "Praca, twórczość, biznes". Na tym cyklu zajmujemy się wszystkimi problemami związanymi z pracą i zawodowym funkcjonowaniem w świecie. Pracowaliśmy od listopada a już członkowie grupy mają spektakularne sukcesy (dla zachęty wymienimy kilka z nich): jeden z uczestników pisze pracę magisterską, do której nie mógł usiąść przez dwa absolutoria (4 lata), drugiemu wydawnictwo przyjęło pierwszą książkę do druku i zakłada własną firmę, jednej z uczestniczek ruszyła sprzedaż rękodzieła artystycznego (i pieniądze) a kolejnej wreszcie ułożyły się stosunki z szefem, choć dotychczas byli w ostrym konflikcie. Cykl składa się z czterech popołudniowo-wieczornych warsztatów, na których spotykamy się co dwa tygodnie w piątek od 17:30 do 21:30. Cena cyklu 252 zł. Zainteresowanych kolejnym cyklem proszę o zgłaszanie się na adres mailowy jurroz@o2.pl lub telefonicznie 605 746 946. Jak zbierze się grupa - zaplanujemy terminy i będziemy powiadamiać zainteresowanych.
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 17:30 do 21:30. W piątek 5 stycznia dopuszczam obecność obserwatorów - cena dla obserwatora 42 zł.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

6 STYCZNIA 2007 (SOBOTA)

zapraszam Uczestniczki cyklu "W poszukiwaniu miłości" na ostatni warsztat na ulicę Lewandów 70a w Warszawie. Zaczynamy o 9:00 i pracujemy do wieczora. Cykle i warsztaty "W poszukiwaniu miłości" przeznaczone są dla par oraz singli mniej lub bardziej uporczywych pragnących stworzyć związek, w którym będzie mogła swobodnie płynąć miłość. Szczególnie polecam mężczyznom po przejściach i kobietom z przeszłością, którzy próbują sobie ułożyć życie w otoczeniu dzieci moich, twoich i naszych. Najbliższy warsztat tego typu Ewa Cyzman poprowadzi w Kazimierzu Dolnym od 15 do 18 lutego 2007 (od czwartku do niedzieli). Koszt warsztatu - 420 zł od osoby lub 700 zł od pary plus koszty zakwaterowania i wyżywienia (można żywić się we własnym zakresie, koszt noclegu z obiadem nie przekracza 60 zł). Zgłoszenia przyjmuje Marta Rozwadowska.
Zainteresowanych uczestnictwem w warszawskim cyklu tego typu proszę o zgłaszanie się na adres mailowy jurroz@o2.pl lub telefonicznie: Marta Rozwadowska 605 746 946. Jak zbierze się grupa - zaplanujemy nowe terminy i będziemy powiadamiać zainteresowanych .

8 STYCZNIA 2007 (PONIEDZIAŁEK)

17:30-21:30

Spotkanie pilotujące Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju, w skrócie UGORem zwanej, dla osób zainteresowanych zwiększeniem swojej siły życiowej, odwagi, odpowiedzialności, szczęścia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, zdrowieniem fizycznym i duchowym, otwieraniem się na życie, rozszerzeniem horyzontów. Grupa będzie pracowała w poniedziałki co dwa tygodnie do czerwca włącznie w godzinach od 17:30 do 21:30. Będziemy zajmowali się traumami (od okołoporodowych zaczynając), stosunkiem do życia i śmierci, przeszłości i przyszłości, relacjami z Rodziną i światem (i Polską - też). Poza Ustawieniami będą ceremonie, medytacje, ćwiczenia rozmaite, prace w wizualizacji i prace domowe. Będzie też o wegetarianizmie, patriotyzmie i rozwoju osobistym. Więcej Ewa opowie sama w poniedziałek, na pierwszym warsztacie. Koszt spotkania pilotującego 8 stycznia- 70 zł. Dla osób chcących skorzystać z cyklu: koszt zajęć za styczeń i luty - 280 zł, koszt zajęć za marzec i kwiecień - 280 zł, maj i czerwiec - 280 zł.
Terminy do kwietnia: 8 i 22.I, 5 i 19.II, 5 i 19.III, 2 i 16.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Nowe osoby do grupy będą przyjmowane do 5 lutego, po tym terminie grupa będzie zamknięta.
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 17:30 do 21:30. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

U W A G A

NABÓR DO GRUPY PONIEDZIAŁKOWEJ ZOSTAŁ WŁAŚNIE ZAMKNIĘTY. W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM OTWIERAMY GRUPE ŚRODOWĄ, KTÓRA BĄDZIE SIE SPOTYKAĆ W CO DRUGĄ ŚRODE MIESIĄCA. TERMINY PODAMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE. (będą to środy, w których nie odbywają sie seminaria hellingerowskie).

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt i zapisy: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946


17 STYCZNIA 2007 (ŚRODA)

Seminarium "Pokochać dziecko"

przeznaczone dla rodziców i opiekunów trudnych dzieci. Trudnych ze względu na niepełnosprawność, chorobę, paskudny charakter lub popadnięcie w złe towarzystwo. Uczestnictwo w seminarium pomaga poprawić relacje z dziećmi bez względu na ich wiek i płeć. Ewa opowie w trakcie wykładu o karmicznych i mentalnych przyczynach chorób i innych kłopotów dzieci (i z dziećmi) oraz pokaże na modelach w jaki sposób można dziecku i sobie pomóc w poprawieniu wzajemnych relacji. Poprowadzi też Ustawienia konkretnych Uczestników zorientowane na ich problemy z dziećmi. Obecność dzieci nie jest konieczna by poprawić ich los. Warto podkreślić wielką skuteczność Ustawień. Wielokrotnie z bardzo dobrym efektem Ewa Cyzman pracowała w ten sposób nad kryzysami szkolnymi dzieci (np.: jak mały zaprzaniec odmawiał chodzenia do szkoły albo przestawał się uczyć).
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 18:00 do 21:00. Cena seminarium - 36 zł.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

22 STYCZNIA (PONIEDZIAŁEK)

Drugie spotkanie Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju - UGOR. Pracujemy na ul. Noakowkiego 16 lokal 1 w Warszawie. Możliwe są jeszcze zapisy do grupy.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

26 STYCZNIA (PIĄTEK)

Pierwszy warsztat z czterech w cyklu "Pokochać dziecko". Cały cykl obejmuje jeszcze trzy warsztaty całodniowe, których terminy ustalimy z osobami zainteresowanymi cyklem (proszę o kontakt na adres mailowy jurroz@o2.pl lub telefonicznie na numer 605 746 946)
Piątkowy warsztat popołudniowo-wieczorny rozpoczniemy wykładem o wpływie traum ciążowych i okołoporodowych na relacje matki z dzieckiem (szczególnie istotne przy powikłanych ciążach, konfliktach serologicznych, ciężkich porodach, wczesnych rozłąkach z dzieckiem. psychozach poporodowych i zapłodnieniach "in vitro"). Poprowadzone też będą Ustawienia osób z takimi problemami. Kolejne warsztaty będą rozpoczynać się wykładami o dzieciach trudnych i trudnych relacjach z dziećmi z pokazaniem na Ustawieniach modelowych działania konkretnych problemów uczestników i stosowanych do nich rozwiązań.
Uwaga: Dla Uczestników cyklu "Pokochać dziecko" seminarium 17.I - gratis.
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 17:30 do 21:30. Koszt pierwszego spotkania - 70 zł. Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczam możliwość uczestnictwa w poszczególnych warsztatach osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 150 zł za warsztat jednodniowy. KONIECZNE ZAPISY
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl , 605 746 946

27 STYCZNIA (SOBOTA)

Warsztat ,,Cuda szyte na miarę,, czyli zwykły-niezwykły warsztat ustawień Berta Hellingera. Tematyka bez ograniczeń. Warsztaty takie odbywają się raz w miesiącu . Ewa Cyzman prowadzi na nich pełne ustawienia konstelacji rodzinnych aby rozwiązać konkretne problemy i sprawy zgłaszane przez uczestników, rozpoznać dynamikę ukrytych uwikłań rodzinnych, dostrzec wykluczonych i tych, z którymi związane są nasze losy, by miłość do członków własnego systemu rodzinnego, do siebie samego, innych ludzi i świata mogła swobodnie płynąć i pomogła nam wzrastać, żyć własnym życiem i bez lęku patrzeć w przyszłość.
Możliwe jest również uczestnictwo jako obserwator, dla tych, którzy chca poznać metodę ustawień, doświadczyć stania w roli reprezentanta członków rodzin osób ustawiających i dla tych, którzy nie czują jeszcze gotowości by zdecydować się na ustawienie własne. Zajęcia odbędą się w Warszawie na ul.Lewandów 70 a
Koszt; 270zł pełne ustawienie, 70zł obserwator, KONIECZNE WCZEŚNIEJSZE ZAPISY.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , rozwadowska@u-zrodla.pl 605 746 946

28 STYCZNIA (NIEDZIELA)

Warsztat poświęcony kobiecości "KOBIECOŚĆ - akt III" z podtytułem "Płodność i bezpłodność, cykle i hormony, kastracje". Jest to cykl dla kobiet, które chcą się spotkać z własną kobiecością. Nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich warsztatach cyklu ,,Kobiecość w czterech aktach,, . Tytuł cyklu jest w tym przypadku jedynie wskazówką dotyczącą obszaru, w którym się poruszamy. Ten warsztat szczególnie polecam kobietom. które mają kłopot ze swoją kobiecością, macierzyństwem (bezpłodność, poronienia, trudne ciąże), cyklami menstruacyjnymi i poziomem hormonów oraz kobietom po operacjach usunięcia fragmentów lub całości wewnętrznych narządów kobiecych. Będziemy też zajmować się mentalnymi przyczynami bezpłodności. W niektórych przypadkach Ustawienie bezpośrednio otwiera drogę do macierzyństwa, w innych jest wsparciem leczenia (tzn. na poziomie podświadomym kobieta przestaje stawiać opór swojej płodności i inne zabiegi mogą dać wreszcie oczekiwany efekt). Z miłych skutków ubocznych - Ustawienia związane z kobiecością zawsze dodają urody. Koszt;150 zł Uwaga: Dla Uczestników cyklu "Pokochać dziecko" uczestnictwo w tym warsztacie 90zł.Pracujemy w Warszawie przy ulicy Lewandów 70a od 9:00 do 17:00. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

31 STYCZNIA (ŚRODA)

Zapraszamy na uzdrawiające seminarium pod tytułem "Ból" przeznaczone dla anonimowych sponsorów koncernów farmaceutycznych, obolałych apapo- i ibupromożerców - czyli tych, których coś boli ciągle lub często. Zaczniemy wykładem o mentalnych i systemowych przyczynach bólu, trochę uwagi poświęcimy ,,cierpiętnikom,,. Zapraszamy też osoby, których bliscy cierpią z powodu notorycznego bólu. Po wykładzie Ewa poprowadzi Ustawienia dla kilku chętnych Uczestników seminarium. Pracujemy w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16 lok. 1 (wejście w bramie po prawej) od godziny 18:00 do 21:00. Cena seminarium - 36 zł.
Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Luty 2007

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WARSZTATÓW I SEMINARIÓW;

> ZE WZGLĘDU NA LIKFIDACJE PORADNI, KTÓRA DO TEJ PORY UŻYCZAŁA NAM SALI, OD LUTEGO BĘDZIEMY SPOTYKAĆ SIĘ W NOWYM LOKALU, KTÓREGO DOKŁADNY ADRES PODAMY NIEBAWEM NA STRONIE STOWARZYSZENIA U-ŻRÓDŁA WWW.U-ZRODLA.PL

> W TYM MIESIĄCU NIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT ,,CUDA SZYTE NA MIARĘ, CZYLI ZWYKŁY- NIEZWYKŁY WARSZTAT USTAWIEŃ BERTA HELLINGERA,,. CHĘTNYCH NA USTAWIENIA ICH KONKRETNYCH SPRAW ORAZ USTAWIENIA INDYWIDUALNE W TYM MIESIĄCU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY. Ustawienia takie będą prowadzone w ustalanych indywidualnie terminach.
Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
1 LUTY (CZWARTEK)
Pierwsze spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Na tym cyklu zajmujemy się wszystkimi problemami związanymi z pracą i zawodowym funkcjonowaniem w świecie (z pieniędzmi lub bez). W poprzedniej grupie pracowaliśmy od listopada 2006 do początku stycznia 2007. Członkowie grupy mają spektakularne sukcesy (dla zachęty wymienimy parę): jeden z Uczestników pisze pracę magisterską, do której nie mógł usiąść przez dwa absolutoria (4 lata), drugiemu wydawnictwo przyjęło pierwszą książkę do druku i zakłada własną firmę, jednej z Uczestniczek ruszyła sprzedaż rękodzieła artystycznego (i pieniądze) a kolejnej wreszcie ułożyły się stosunki z szefem, wg jej zeznań są teraz idealne, choć dotychczas byli w ostrym konflikcie. Kolejna Uczestniczka jest na pracoholicznym odwyku tzn. wreszcie pracuje spokojnie po 8 godzin dziennie i szef się nie czepia, podupadający od lat sklep wreszcie ma klientów i zarabia pieniądze (i to bez zmiany miejsca i asortymentu). Cykl składa się z czterech popołudniowo-wieczornych warsztatów, na których spotykamy się w czwartki od 17:30 do 21:30. Można dołączyć w trakcie, o ile będą jeszcze miejsca. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju.
Pracujemy w Warszawie. Miejsce spotkań podamy niebawem, jesteśmy w trakcie zmiany miejsca najmu sali. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Koszt całego cyklu; 280 zł. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
2 LUTY (PIĄTEK)
Drugi warsztat z czterech w cyklu "Pokochać dziecko". Piątkowy warsztat popołudniowo-wieczorny rozpoczniemy wykładem o wpływie wcześniejszych ciąż utraconych na relacje matki z dzieckiem i jego ojcem (szczególnie istotne przy poronieniach i aborcjach poprzedzających przyjście na świat dziecka). Będzie też o agresji między rodzeństwem, o alergii i o zapaleniach skóry. Potem poprowadzone będą Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi (bez względu na wiek i płeć). Kolejne warsztaty rozpoczniemy wykładami o dzieciach trudnych i trudnych relacjach z dziećmi z pokazaniem na Ustawieniach modelowych działania konkretnych problemów i stosowanych do nich rozwiązań.
Kolejne terminy cyklu: 4.II (niedziela od 9:00 do 17:00), 9.II (piątek od 17:30 do 21:30).
Pracujemy w Warszawie. Dokładny adres podamy niebawem Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w poszczególnych warsztatach osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 150 zł za warsztat jednodniowy a 70 zł za popołudniowo-wieczorny. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
3 LUTY (SOBOTA)
Warsztat poświęcony kobiecości "KOBIECOŚĆ - akt IV" z podtytułem "Kobiecość sponiewierana". Jest to cykl dla kobiet, które chcą się spotkać z własną kobiecością. Nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich warsztatach. Tytuł cyklu jest w tym przypadku jedynie wskazówką dotyczącą obszaru, w którym się poruszamy. Ten warsztat szczególnie polecamy kobietom. które miały wielu partnerów, czują ciężar z tym związany i pokiereszowanie wewnętrzne, które nie pozwala im w pełni wejść w kolejny związek, dystansując i tłumiąc wewnętrznie. Kobietom, które popadły w poczucie smutku i beznadziei oraz tym, które czują, że w nowych związkach powtarzają mimowolnie stare wzorce. Zapraszam też mężczyzn związanych z takimi kobietami, którzy czują, że ich miłość tonie w powodzi spraw przeszłych.
Pracujemy w Warszawie przy ulicy Lewandów 70a od 9:00 do 17:00. Koszt - 150 zł. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
4 LUTY (NIEDZIELA)
od 9.00 do wieczora
Trzeci warsztat z czterech w cyklu "Pokochać dziecko". Warsztat rozpocznie się wykładem o dzieciach chorych i niepełnosprawnych i ich funkcjonowaniu w rodzinie. Ewa Cyzman opowie też o mentalnych przyczynach niektórych z chorób. Pokaże na ustawieniach modelowych w jaki sposób możemy uzdrawiać dziecko, swoje relacje z nim i dziecka ze światem, jak możemy dziecko wspierać i czym je osłabiamy (w tym: co się dzieje, gdy matka żyje dla dziecka). Potem poprowadzi Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi oraz chorobami dzieci (bez względu na wiek i płeć rodzica oraz dziecięcia). Bardzo dobre efekty dają Ustawienia przy ADHD, autyzmie, zaburzeniach jedzenia, astmie, atopowych zapaleniach skóry, dziecięcych psychozach i wielu innych chorobach. Ostatni warsztat cyklu poświęcę dzieciom paskudnym, czyli szczególnie trudnym ze względu na zachowania i charakter. Na ostatni warsztat cyklu zapraszamy w piątek 9.II od 17:30 do 21:30. Pracujemy w Warszawie przy ulicy Lewandów 70a. Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w poszczególnych warsztatach osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 150 zł za warsztat jednodniowy a 70 zł za popołudniowo-wieczorny. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
5 LUTY (PONIEDZIAŁEK)
Spotkanie poniedziałkowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 19.II, 5 i 19.III, 2 i 16.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.
7 LUTY (ŚRODA)
Spotkanie środowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 21.II, 7 i 21.III, 4 i 18.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. W tym dniu kończymy nabór ! Po tym terminie grupa będzie zamknięta. Następne edycje - od września 2007. Grupa dla osób zainteresowanych zwiększeniem swojej siły życiowej, odwagi, odpowiedzialności, szczęścia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, zdrowieniem fizycznym i duchowym, otwieraniem się na życie, rozszerzeniem horyzontów. Będziemy zajmowali się traumami (od okołoporodowych zaczynając), stosunkiem do życia i śmierci, przeszłości i przyszłości, relacjami z Rodziną i światem (i Polską - też). Poza Ustawieniami będą ceremonie, medytacje, ćwiczenia rozmaite, prace w wizualizacji i prace domowe. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
8 LUTY (CZWARTEK)
Drugie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu “PRACA, TWÓRCZOŚĆ, BIZNES” Kolejne terminy: 22.II oraz 1.III. Koszt cyklu - 280 zł. Można dołączyć w trakcie, o ile będą jeszcze miejsca. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Niebawem podamy dokładny adres gdzie będą się odbywać zajęcia Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
9 LUTY (PIĄTEK)
Ostatni warsztat z czterech w cyklu "POKOCHAĆ DZIECKO". Warsztat rozpoczniemy wykładem o DZICIACH TRUDNYCH ze względu na ich paskudny charakter lub zachowania, bo: nie chcą się uczyć, chodzić do szkoły, tłuką rodzeństwo, kłamią, kradną, popadły w złe towarzystwo, ćpają, są agresywne, leniwe, niepozbierane. depresyjne, pyskate i w ogóle nie-do-opanowania. Ewa Cyzman opowie też o mentalnych przyczynach takich zachowań. Pokaże na ustawieniach modelowych jaka jest funkcja dysfunkcji, w jaki sposób możemy to zmieniać i gdzie jest źródło problemu. Potem poprowadzi Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi i relacjami dzieci ze światem zewnętrznym (bez względu na wiek i płeć rodzica oraz dziecięcia). Bardzo dobre efekty dają Ustawienia przy agresji, ADHD, narkomanii, kłopotach szkolnych i relacyjnych (z rodzeństwem, rodzicami, rówieśnikami). Warsztat bardzo cenny nie tylko dla rodziców i opiekunów, ale również osób pracujących z dziećmi i pediatrów. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w warsztacie osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
14 LUTY (ŚRODA)
Zapraszamy na SEMINARIUM pod tytułem “STRATY” przeznaczone dla tych, którzy ciągle coś tracą lub marnotrawią: miłość, przedmioty, pieniądze, talenty, możliwości. W takich przypadkach działają głębokie, nieuświadomione skrypty pchając nas w nowe doświadczenia dzięki którym znowu będziemy mieli możliwość przeżywania głębokiego bólu z powodu straty. I wchodzimy w to bez wahania kierowani jakąś niezrozumiałą tęsknotą... . Do kogo? Czego? I po co? Tym się właśnie zajmiemy otwierając pole dla zmian. Tradycyjnie zaczniemy od krótkiego wykładu a potem Ewa Cyzman poprowadzi Ustawienia dla Uczestników otwierające możliwość rozwiązania ich konkretnych problemów. WYJĄTKOWO PRACUJEMY NA UL.LEWANDÓW 70A od godziny 18:00 do 21:00. Cena seminarium - 36 zł. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
OD 15 DO 18 LUTEGO
(od czwartku do niedzieli)
Zapraszamy na czterodniowy warsztat wyjazdowy "W POSZUKIWANIU MIŁOŚCI,, w Kazimierzu Dolnym. Zaczynamy o 11:00 w czwartek a kończymy o 17:00 w niedzielę. Szczególnie polecamy parom oraz singlom mniej lub bardziej uporczywym pragnącym stworzyć związek, w którym będzie mogła swobodnie płynąć miłość. Szczególnie polecamy mężczyznom po przejściach i kobietom z przeszłością, którzy próbują sobie ułożyć życie w otoczeniu dzieci moich, twoich i naszych. Bardzo cenne i uzdrawiające doświadczenie dla osób, które są w trakcie rozwodu (zwłaszcza jeśli mają dzieci z tego związku) oraz dla tych, którzy próbują się zejść po kryzysach. Informacja dla osób, które są w konflikcie z partnerem - nie musicie go ciągnąć na warsztat. Możliwa jest praca nad związkiem mając do "dyspozycji" połówkę pary. Jest to warsztat, po którym ludzie wracają już nie ci sami. Z cennych skutków ubocznych: dobrze robi na urodę i zwiększa smakowitość życia. Koszt warsztatu - 420 zł od osoby lub 700 zł od pary plus koszty zakwaterowania i wyżywienia (można żywić się we własnym zakresie, koszt noclegu z obiadem nie przekracza 60 zł). Zainteresowanych uczestnictwem w warszawskim cyklu tego typu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Kolejny warsztat wyjazdowy tego typu - dopiero w wakacje.. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jest możliwość zabrania się samochodem z innymi Uczestnikami. Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
19 LUTY (PONIEDZIAŁEK)
Spotkanie poniedziałkowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 5 i 19.III, 2 i 16.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.
21 LUTY (ŚRODA)
Spotkanie środowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 7 i 21.III, 4 i 18.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.
22 LUTY (CZWARTEK)
Trzecie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Następny termin: 1.III. Koszt cyklu - 280 zł. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
28 LUTY (ŚRODA)
Zapraszamy na SEMINARIUM pod tytułem "W OBRONIE OJCOSTWA". Zajmiemy się na nim skutkami karmicznymi obchodzenia się z ojcostwem. Ewa Cyzman opowie i pokaże, jak wpływa na nasze losy (kobiet i mężczyzn), losy naszych dzieci oraz kolejnych partnerów: nie uznanie ojcostwa przez ojca, dokonanie aborcji przez matkę bez informowania o tym ojca dziecka, chowanie dziecka pod cudzą metką, posiadanie przez mężczyznę dzieci, o których nie wie. Pokaże też, jak takie sprawy wpływają na kondycję życiową mężczyzny, jego męskość i możliwość znalezienia szczęścia w następnych związkach. Temat zadziwiający, trudny i pełen niespodzianek zważywszy nasze nawykowe myślenie o ojcostwie i fakt, że co dziesiąte dziecko w Polsce jest chowane przez obcego mężczyznę, przy czym obydwoje (opiekun i dziecko) o tym nie wiedzą. Tradycyjnie zaczniemy od wykładu a potem zajmiemy się Ustawieniami dla Uczestników otwierające możliwość rozwiązania ich konkretnych problemów. Pracujemy w Warszawie od godziny 18:00 do 21:00. Miejsce spotkania podamy niebawem Cena seminarium - 36 zł. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
Marzec 2007
1 MARCA (CZWARTEK)
Ostatnie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Cena cyklu 280 zł. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Zainteresowanych kolejnym cyklem prosimy o zgłoszenia mailowe. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946