NIEROZPOZNANE CZYLI W POSZUKIWANIU WŁASNYCH TALENTÓWWeszłyśmy w dorosłe życie NIEROZPOZNANE. Pracujemy uczymy się, kochamy, lecz wciąż towarzyszy nam znane choć dziwne uczucie, że coś mnie omija, że to nie może być wszystko, że na tym jeszcze nie koniec. Ty może jeszcze nie wiesz co to jest, choć przeczuwasz. Jednak jest też ta część Ciebie, która wie od zawsze i czeka na Ciebie stojąc na straży Twoich darów, talentów. Czeka cierpliwie, bo wie, że potrzebujesz czasu. Może też się boisz, bo nie wiesz jakie dary na Ciebie czekają.

Zapraszam Ciebie, siebie i wszystkie NIEROZPOZNANE. Może nie zdążymy odkryć całej tajemnicy, ale z pewnością zainicjujemy wewnętrzny i zewnętrzny proces zmian. Doświadczymy pięknej, bezpiecznej atmosfery Kręgu Kobiet i ich wsparcia. Postaramy się odnaleźć "osobiste kłamstwo", fałszywe przekonania na własny temat, które uniemożliwiają przejawianie się i realizowanie swoich talentów. Będziemy transformowały "osobiste kłamstwo" w pozytywną afirmację wspierającą naszą samorealizację. Spróbujemy utrwalić nowe przekonania o sobie samych przy wsparciu Kobiety Sprzymierzeńca. Udamy się za pomocą wizualizacji w podróż do wewnętrznej przestrzeni na spotkanie ze Strażniczką Naszych Talentów i postaramy się im przyjrzeć. Przedstawimy Światu za pomocą rytuału inicjacyjnego Prawdziwą Siebie.


FORMY PRACY:

Praca z ciałem, ekspresja twórcza, medytacja w ruchu (elementy Oscho), wizualizacje, rytuał inicjacyjny.


ILONA LEMIECH:

Stworzyła w Miłkowie koło Karpacza Ośrodek Rozwoju Osobistego "Dom Pełni". Gościła w nim wielu wspaniałych ludzi: Tannę Jakubowicz-Mount, Joannę Eichelberger, Joannę Łukaszewicz-Bernady, Marię Lewańską i innych...W Warszawie współtworzy z M. Wołosiewicz, J. Eichelberger, O. Kunsler Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Żródła". Jest stażystką Forum Psychologii Transpersonalnej. Pracuje jako asystentka Tanny Jakubowicz-Mount na warsztatach terapeutycznych, rozwoju osobistego i szamańskich.Studiuje Terapię Zajęciową, specjalizacja: psychoterapia, terapia rodziny, artterapia.

UWAGA! Z powodu ograniczonej ilości miejsc konieczne są zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 10 listopada na konto Stowarzyszenia "U Źródła" (z dopiskiem "I. Lemiech"):

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"

00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 4553 3680