SZAMAŃSKI WARSZTAT KOBIECY


STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA”
www.u-zrodla.pl, info@u-zrodla.pl
zaprasza na
SZAMAŃSKI WARSZTAT KOBIECY


MEDICINE WHEEL - SZAMAŃSKIE KOŁO UZDRAWIAJĄCEJ MOCY

Czterostopniowy program treningowy prowadzony przez Joannę Rus

PROWADZI: JOANNA RUS
TERMIN: 1-2 marzec 2008
MIEJSCE: Warszawa - Radość
CENA: 320 zł
KONTAKT: Małgorzata Jagiełło, 0664 423 385, m-jagiełło@wp.pl

Zapraszamy do udziału w programie „Koło Uzdrawiającej Mocy”, który wywodzi się z peruwiańskiej tradycji Inków i składa się z czterech dwudniowych sesji. Jako całość tworzy mapę powrotu do swojej podstawowej natury, wolnej od uwarunkowań z przeszłości i strachu.

Pierwszy Etap „Południe”, 1-2 marzec 2008
Sesja Węża to droga osobistego uzdrawiania, nauka rozpoznawania i pozbywania sie negatywnych wzorow oraz transformowania ran w źródło mocy i współodczuwania. W czasie tej sesji przekazana zostanie inicjacja podłączenia do przekazu Inków.

Drugi Etap „Zachód”, czerwiec 2008
Sesja Jaguara to czas stawania się świetlistym wojownikiem i transformowania strachu i przemocy w praktykowanie pokoju i nieskazitelności.

Trzeci Etap „Północ”, wrzesien 2008
Sesja Kolibra to czerpanie z nauk przodków, odnajdywanie części duszy, która odeszła, to praktykowanie bycia niewidzialnym i reagowania na wezwanie Ducha. To również czas odnajdywania swojego przeznaczenia i nauki życia w radości.

Czwarty Etap „Wschód”, grudzien 2008
Sesja Orła-Kondora, tego, który widzi szeroki obraz rzeczywistości i ma kontakt z Nieznanym. To czas spotkania się twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem, to nauka śnienia świata i manifestacji przemian.

JOANNA RUS

Ukończyła program treningowy Healing the Light Body School prowadzony przez The four Winds Society założone przez psychologa i dr antropologii Alberta Villoldo. Pobierala rowniez nauki u najstarszej żyjącej szamanki z Peru, Donii Marii, szamana Dona Umberto oraz LuzClary, szamanki z Chile. Brala udzial w ceremoniach prowadzonych przez Dona Ramona i Donie Ramuse. Otrzymała dziewięć inicjacji szamańskich, w tym dwie najwyższe od Prezydenta Indian Quero (Inków), szamana Dona Francisca Chura.

„...Nauczę Was technik używanych i sprawdzonych od 5 tysięcy lat, które potem będziecie mogły stosować w swoim życiu, jak również pomagać Waszym najbliższym. Poprowadzę Was do pięciu komnat gdzie będziecie miały możliwość spotkać Wasze zwierzę mocy oraz skontaktować się z częścią duszy, która odeszła.”

szaman szamanka szaman
Don ManuelJoanna Rus Don Ramon

Uwaga:
Zaliczkę w sumie 100 zl prosimy wplacic do 10.02. na konto Stowarzyszenia „U Źródła”:
Bank Milenium S.A:
48 1160 2202 0000 0000 45533680
W przypadku wplacenia calej sumy do 10.02. koszt warsztatu: 290 zł!!!!

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
„U ŹRÓDŁA” 00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29
(adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A.
00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 4553 3680KOBIECY WARSZTAT OPARTY NA MĄDROŚCI INKÓW

1-2 grudnia 2007
Joanna Rus zaprasza na dwudniowy workshop dla kobiet.
Ukończyłam program treningowy Healing the Light Body School prowadzony przez The Four Winds Society, z siedzibą w USA, założone przez psychologa i dr antropologii Alberta Villoldo (na zdjęciu). Odebrałam również wykształcenie u najstarszej żyjącej szamanki z Peru, Donii Marii (na zdjęciu), szamana Dona Umberto, oraz LuzClary, szamanki z Chile. Otrzymałam dziewięć inicjacji szamańskich, w tym dwie najwyższe od Prezydenta Indian Quero (Inków), szamana Dona Francisca Chura.
Nauczę Was technik używanych i sprawdzonych od 5 tysiecy lat, które potem będziecie mogły stosować w swoim życiu, jak również pomagać najbliższym. Powędrujemy wspólnie do pięciu komnat, gdzie będziecie miały możliwość spotkać Wasze zwierzę mocy oraz skontaktowac się częścią duszy, która odeszła. Będziemy pracować w naturze „malując” sand painting, czyli indianską mandalę oraz ćwiczyć techniki podwyzszania stanu świadomości oraz widzenia. Każda z Was otrzyma również inicjację ochronną „Wstęgi Mocy”.

SZAMAŃSKI WARSZTAT KOBIECY
PROWADZI: JOANNA RUS
CENA: 270 zł
KONTAKT: Joanna Eichelberger, 0 601168977, eichelberger@u-zrodla.pl