AKTUALNOŚCI:


KWIECIEŃ 2006


WARSZTATY WEEKENDOWE

8 kwiecień (sobota)
Warsztat Twórczego pisania

prowadzony przez
Danutę Dowjat

Warsztat Twórczego pisania z Danutą Dowjat - "Od zawsze piszesz pamiętnik i chciałabyś spróbować czegoś innego? Wpadłaś na świetny pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć? Marzysz, żeby pisać wiersz, ale boisz się do tego przyznać nawet przed samą sobą? Odkryjesz, jak zacząć i w jaki sposób doprowadzić do końca to, co zaczęłaś". Godz. 14.30-17.30, cena 60 zł; konieczne zapisy. Miejsce - Austriackie Forum Kultury na ul. Próżnej 8.

8-9 kwiecień (sb.-ndz.)
Warsztat Ustawień hellingerowskich


prowadzi
Ewa Cyzman

godz. 10.00- 19.00; ul. Lewandów 70 A; ceny: 270 zł dla ustawiających, 120 zł dla obserwatorów i 60 zł dla osób towarzyszących ustawiającym; konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto (z dopiskiem "ustawienia kwiecień")!;

9 kwiecień (niedziela)
Warsztat dla kobiet "Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną"

prowadzi
Katarzyna Miller

kontynuacja cyklu 3 zamkniętych warsztatów (praca w tej samej zamkniętej grupie przez cały cykl). Godz. 10-19., cena: 450 zł. za 3 spotkania. Miejsce: Pracownia Jogi, ul. Śniadeckich 17, Warszawa. Konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto ( z dopiskiem "Miller w kwietniu").


22-23 kwiecień (sb.-ndz.)
Warsztat edukacyjno-rozwojowy dla kobiet "Boginie w każdej kobiecie".

Prowadzą
Hanna Samson i Elżbieta Smoleńska

" Hera, Atena, Afrodyta... Postacie greckich bogiń to symbole potężnych sił wewnętrznych kształtujących naszą psychikę, wpływających na nasze zachowanie i emocje. Hera pogania: "Kiedy wreszcie wyjdziesz za mąż?". Dla Demeter najważniejsze są dzieci. "Używaj życia, póki czas" - kusi Afrodyta. "Jeśli chcesz zrobić karierę, musisz skupić się tylko na tym" - ostrzega Atena. Nie zawsze umiemy ich wysłuchać, nie zawsze podoba nam się to, czego od nas żądają.
Kobietą można być na wiele sposobów, a najważniejsze to odkryć swój własny. Podczas warsztatu przyjrzymy się naszym wewnętrznym wzorcom kobiecości, zobaczymy, jakimi kobietami jesteśmy, a jakimi chciałybyśmy być. Poznamy boginie, które tkwią w każdej z nas. Gdy je zrozumiemy i polubimy, zrozumiemy i polubimy siebie. Odzyskamy moc, jaką daje zgodność tego, co jest moją prawdziwą naturą, z tym, co robię i jak żyję".
Proponujemy trzy weekendowe spotkania (sobota-niedziela) w grupie zamkniętej. Liczba uczestniczek 15-18 osób. Terminy:
22/23 kwietnia, 13/14 maja, czerwiec (sb. 12-19, ndz. 10-19)
Miejsce: Warszawa , ul. Śniadeckich 17, Pracownia Jogi "Yogamudra",
Cena: 260 zł za jeden warsztat. Konieczne zapisy!

23 kwiecień (niedziela)
Warsztat Twórczego pisania

prowadzony przez
Danutę Dowjat

"Od zawsze piszesz pamiętnik i chciałabyś spróbować czegoś innego? Wpadłaś na świetny pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć? Marzysz, żeby pisać wiersz, ale boisz się do tego przyznać nawet przed samą sobą? Odkryjesz, jak zacząć i w jaki sposób doprowadzić do końca to, co zaczęłaś". Godz. 11.00-14.00, cena 60 zł; konieczne zapisy. Miejsce - Austriackie Forum Kultury na ul. Próżnej 8.

29-30 kwiecień (sb.-ndz.)
Warsztat "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" dla początkujących

prowadzony przez
Olgę Szwajgier

sobota godz. 11 -18,niedziela 10-17; cena 240 zł, ul. Łazienkowska 7 (Miejski dom Kultury); konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto ( z dopiskiem "Szwajgier kwiecień")
NOWOŚCI:


Druga edycja "Magii Teatru"


Od 2 marca rusza kolejna edycja warsztatów teatralnych "Magia teatru", prowadzonych przez aktorkę i reżyserkę - Margo Boratyńską. Zajęcia będą trwały przez 3 miesiące (raz w tygodniu, w każdy czwartek), godz. 18.00-21.30; ul. Tatrzańska 3. Cena 240 zł za jeden miesiąc ( 4 spotkania). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: teatrem, sztuką aktorską, eksperymentami z wyobraźnią i światem wewnętrznym, posługiwaniem się maskami, rekwizytami, wyrażaniem siebie i autoprezentacją. Konieczne zapisy!!


Tańce azteckie


Od kwietnia ruszają cotygodniowe "Warsztaty tańców azteckich" prowadzone przez Marię Lewańską. Muzyka i taniec pełniły w cywilizacjach prekolumbijskich Środkowej Ameryki funkcję terapeutyczną - co w naszej zachodniej kulturze dwudziestego pierwszego wieku jest na nowo odkrywane. Tańce azteckie są wspaniałym relaksem, całkowitym oderwaniem od codziennych trosk i stresów, dynamicznym ćwiczeniem fizycznym, a także medytacją w ruchu.

Zapraszamy do tańca przy dźwięku bębenka i grzechotek.!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki godz. 18-19.30, ul. Tatrzańska 3, cena 30 zł za jedne zajęcia (100 zł za miesiąc). Konieczne zapisy!
"Uwaga: Wakacyjna edycja warsztatu "Stop dla stresu" odbędzie się 14-16 lipca w Nowym Kawkowie na Mazurach".