AKTUALNOŚCI:

Luty 2007

Praca, twórczość, biznes

Pierwsze spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Na tym cyklu zajmujemy się wszystkimi problemami związanymi z pracą i zawodowym funkcjonowaniem w świecie (z pieniędzmi lub bez). W poprzedniej grupie pracowaliśmy od listopada 2006 do początku stycznia 2007. Członkowie grupy mają spektakularne sukcesy (dla zachęty wymienimy parę): jeden z Uczestników pisze pracę magisterską, do której nie mógł usiąść przez dwa absolutoria (4 lata), drugiemu wydawnictwo przyjęło pierwszą książkę do druku i zakłada własną firmę, jednej z Uczestniczek ruszyła sprzedaż rękodzieła artystycznego (i pieniądze) a kolejnej wreszcie ułożyły się stosunki z szefem, wg jej zeznań są teraz idealne, choć dotychczas byli w ostrym konflikcie. Kolejna Uczestniczka jest na pracoholicznym odwyku tzn. wreszcie pracuje spokojnie po 8 godzin dziennie i szef się nie czepia, podupadający od lat sklep wreszcie ma klientów i zarabia pieniądze (i to bez zmiany miejsca i asortymentu). Cykl składa się z czterech popołudniowo-wieczornych warsztatów, na których spotykamy się w czwartki od 17:30 do 21:30. Można dołączyć w trakcie, o ile będą jeszcze miejsca. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju.
Pracujemy w Warszawie. Miejsce spotkań podamy niebawem, jesteśmy w trakcie zmiany miejsca najmu sali. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu.
TERMIN: 1 LUTY (CZWARTEK)
GODZINY: 17:30 do 21:30
MIEJSCE: Miejsce spotkań podamy niebawem.
KOSZT: całego cyklu; 280 zł
cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Pokochać dziecko

Drugi warsztat z czterech w cyklu "Pokochać dziecko". Piątkowy warsztat popołudniowo-wieczorny rozpoczniemy wykładem o wpływie wcześniejszych ciąż utraconych na relacje matki z dzieckiem i jego ojcem (szczególnie istotne przy poronieniach i aborcjach poprzedzających przyjście na świat dziecka). Będzie też o agresji między rodzeństwem, o alergii i o zapaleniach skóry. Potem poprowadzone będą Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi (bez względu na wiek i płeć). Kolejne warsztaty rozpoczniemy wykładami o dzieciach trudnych i trudnych relacjach z dziećmi z pokazaniem na Ustawieniach modelowych działania konkretnych problemów i stosowanych do nich rozwiązań.
Kolejne terminy cyklu: 4.II (niedziela od 9:00 do 17:00), 9.II (piątek od 17:30 do 21:30).
Pracujemy w Warszawie. Dokładny adres podamy niebawem Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w poszczególnych warsztatach osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 150 zł za warsztat jednodniowy a 70 zł za popołudniowo-wieczorny. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu.
TERMIN: 2 LUTY (PIĄTEK)
MIEJSCE: Miejsce spotkań podamy niebawem.
KOSZT: całego cyklu; 360 zł
cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

KOBIECOŚĆ - akt IV

Kobiecość sponiewierana

Warsztat poświęcony kobiecości "KOBIECOŚĆ - akt IV" z podtytułem "Kobiecość sponiewierana". Jest to cykl dla kobiet, które chcą się spotkać z własną kobiecością. Nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich warsztatach. Tytuł cyklu jest w tym przypadku jedynie wskazówką dotyczącą obszaru, w którym się poruszamy. Ten warsztat szczególnie polecamy kobietom. które miały wielu partnerów, czują ciężar z tym związany i pokiereszowanie wewnętrzne, które nie pozwala im w pełni wejść w kolejny związek, dystansując i tłumiąc wewnętrznie. Kobietom, które popadły w poczucie smutku i beznadziei oraz tym, które czują, że w nowych związkach powtarzają mimowolnie stare wzorce. Zapraszam też mężczyzn związanych z takimi kobietami, którzy czują, że ich miłość tonie w powodzi spraw przeszłych.
TERMIN: 3 LUTY (SOBOTA)
GODZINY: 9:00 do 17:00
MIEJSCE: Warszawia, Lewandów 70a.
KOSZT: 150 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Pokochać dziecko

Trzeci warsztat z czterech w cyklu "Pokochać dziecko". Warsztat rozpocznie się wykładem o dzieciach chorych i niepełnosprawnych i ich funkcjonowaniu w rodzinie. Ewa Cyzman opowie też o mentalnych przyczynach niektórych z chorób. Pokaże na ustawieniach modelowych w jaki sposób możemy uzdrawiać dziecko, swoje relacje z nim i dziecka ze światem, jak możemy dziecko wspierać i czym je osłabiamy (w tym: co się dzieje, gdy matka żyje dla dziecka). Potem poprowadzi Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi oraz chorobami dzieci (bez względu na wiek i płeć rodzica oraz dziecięcia). Bardzo dobre efekty dają Ustawienia przy ADHD, autyzmie, zaburzeniach jedzenia, astmie, atopowych zapaleniach skóry, dziecięcych psychozach i wielu innych chorobach. Ostatni warsztat cyklu poświęcę dzieciom paskudnym, czyli szczególnie trudnym ze względu na zachowania i charakter. Na ostatni warsztat cyklu zapraszamy w piątek 9.II od 17:30 do 21:30. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w poszczególnych warsztatach osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 150 zł za warsztat jednodniowy a 70 zł za popołudniowo-wieczorny. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu.
TERMIN: 4 LUTY (NIEDZIELA)
GODZINY: od 9.00 do wieczora
MIEJSCE: Warszawia, Lewandów 70a.
KOSZT: 360 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Ustawieniowa Grupa Rozwoju

5 LUTY (PONIEDZIAŁEK) Spotkanie poniedziałkowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 19.II, 5 i 19.III, 2 i 16.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.

Krąg kobiet dla początkujących

prowadząca: Joanna Eichelberger

6.II (WTOREK); Radość, ul. Zagórzańska 29 H, cena 30 zł,

Ustawieniowa Grupa Rozwoju

7 LUTY (ŚRODA) Spotkanie środowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 21.II, 7 i 21.III, 4 i 18.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. W tym dniu kończymy nabór ! Po tym terminie grupa będzie zamknięta. Następne edycje - od września 2007. Grupa dla osób zainteresowanych zwiększeniem swojej siły życiowej, odwagi, odpowiedzialności, szczęścia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, zdrowieniem fizycznym i duchowym, otwieraniem się na życie, rozszerzeniem horyzontów. Będziemy zajmowali się traumami (od okołoporodowych zaczynając), stosunkiem do życia i śmierci, przeszłości i przyszłości, relacjami z Rodziną i światem (i Polską - też). Poza Ustawieniami będą ceremonie, medytacje, ćwiczenia rozmaite, prace w wizualizacji i prace domowe. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
8 LUTY (CZWARTEK) Drugie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu “PRACA, TWÓRCZOŚĆ, BIZNES” Kolejne terminy: 22.II oraz 1.III. Koszt cyklu - 280 zł. Można dołączyć w trakcie, o ile będą jeszcze miejsca. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Niebawem podamy dokładny adres gdzie będą się odbywać zajęcia Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
9 LUTY (PIĄTEK) Ostatni warsztat z czterech w cyklu "POKOCHAĆ DZIECKO". Warsztat rozpoczniemy wykładem o DZICIACH TRUDNYCH ze względu na ich paskudny charakter lub zachowania, bo: nie chcą się uczyć, chodzić do szkoły, tłuką rodzeństwo, kłamią, kradną, popadły w złe towarzystwo, ćpają, są agresywne, leniwe, niepozbierane. depresyjne, pyskate i w ogóle nie-do-opanowania. Ewa Cyzman opowie też o mentalnych przyczynach takich zachowań. Pokaże na ustawieniach modelowych jaka jest funkcja dysfunkcji, w jaki sposób możemy to zmieniać i gdzie jest źródło problemu. Potem poprowadzi Ustawienia dla Uczestników związane z ich relacjami z dziećmi i relacjami dzieci ze światem zewnętrznym (bez względu na wiek i płeć rodzica oraz dziecięcia). Bardzo dobre efekty dają Ustawienia przy agresji, ADHD, narkomanii, kłopotach szkolnych i relacyjnych (z rodzeństwem, rodzicami, rówieśnikami). Warsztat bardzo cenny nie tylko dla rodziców i opiekunów, ale również osób pracujących z dziećmi i pediatrów. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Koszt całego cyklu - 360 zł. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa w warsztacie osób spoza cyklu. Koszt takiego uczestnictwa to 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
TERMIN: 7-8-9 LUTY
GODZINY: 17:30 do 21:30
MIEJSCE: Warszawa
KOSZT: całego cyklu - 360 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

"Laboratorium głosu - Odkryj swój głos"

prowadząca: Olga Szwajgier

10-11 LUTEGO (SOBOTA-NIEDZIELA) warsztay dla początkujących, Warszawa, ul. Łazienkowska 7, MDK, cena 300 zł,

STRATY

Zapraszamy na SEMINARIUM pod tytułem “STRATY” przeznaczone dla tych, którzy ciągle coś tracą lub marnotrawią: miłość, przedmioty, pieniądze, talenty, możliwości. W takich przypadkach działają głębokie, nieuświadomione skrypty pchając nas w nowe doświadczenia dzięki którym znowu będziemy mieli możliwość przeżywania głębokiego bólu z powodu straty. I wchodzimy w to bez wahania kierowani jakąś niezrozumiałą tęsknotą... . Do kogo? Czego? I po co? Tym się właśnie zajmiemy otwierając pole dla zmian. Tradycyjnie zaczniemy od krótkiego wykładu a potem Ewa Cyzman poprowadzi Ustawienia dla Uczestników otwierające możliwość rozwiązania ich konkretnych problemów.
TERMIN: 14 LUTY (ŚRODA)
GODZINY: 18:00 do 21:00
MIEJSCE: Warszawia, Lewandów 70a.
KOSZT: 36 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

W POSZUKIWANIU MIŁOŚCI

Planowany warsztat "W POSZUKIWANIU MIŁOŚCI" od 15 do 18 lutego odbędzie się w Warszawie, a nie Kazimierzu Dolnym, jak to było w planach. Cykl ten szczególnie polecamy parom oraz singlom mniej lub bardziej uporczywym pragnącym stworzyć związek, w którym będzie mogła swobodnie płynąć miłość. Szczególnie polecamy mężczyznom po przejściach i kobietom z przeszłością, którzy próbują sobie ułożyć życie w otoczeniu dzieci moich, twoich i naszych. Bardzo cenne i uzdrawiające doświadczenie dla osób, które są w trakcie rozwodu (zwłaszcza jeśli mają dzieci z tego związku) oraz dla tych, którzy próbują się zejść po kryzysach. DLA TYCH, KTÓRZY JUZ UCZESTNICZYLI W CYKLU, to możliwość by popracować nad kolejnymi warstwami i innymi aspektami ich trudności w związkach. Informacja dla osób, które są w konflikcie z partnerem - nie musicie go ciągnąć na warsztat. Ewa może pracować nad związkiem mając do "dyspozycji" połówkę pary. Są to warsztaty, po których ludzie wracają już nie ci sami. Poza bezpośrednim wpływem na relacje dobrze robi na urodę i zwiększa smakowitość życia. Cykl rozłożony jest na 4 warsztaty, które uzupełniają się i łącząc się w całość, stają się rozwiązaniem, dzięki któremu miłość może płynąć bez przeszkód. W czwartek 15 lutego odbędzie się warsztat zatytułowany "Wpływ karmiczny byłych związków na aktualne" W piątek 16 lutego przyjrzymy się co dzieje się "GDY MIŁOŚĆ UMIERA" W sobotę 17 lutego warsztat pod tytułem "KOBIETY I MĘŻCZYŻNI" Zakończymy soczyście 18 lutego w niedzielę, rozpatrując "SEKSUALNOŚĆ I WPŁYW RÓŻNYCH RODZAJÓW ANTYKONCEPCJI NA MIŁOŚC" Zajęcia odbywać się będą na ul.Lewandów 70a od 9.00 do 17.00. Koszt całego cyklu - 420 zł od osoby lub 700 zł od pary . Cena uczestnictwa w jednym dniu warsztatu 150 zł. Nie gwarantuje to jednak(ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia. Pierwszeństwo w tym względzie mają uczestnicy całego cyklu. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl (wyślę wtedy potwierdzenie zgłoszenia) lub telefonicznie na nr.605 746 946.
TERMIN: OD 15 DO 18 LUTEGO (od czwartku do niedzieli)
MIEJSCE: Warszawia, Lewandów 70a.
KOSZT: 420 zł od osoby lub 700 zł , uczestnictwa w jednym dniu warsztatu 150 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Ustawieniowa Grupa Rozwoju

19 LUTY (PONIEDZIAŁEK) Spotkanie poniedziałkowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 5 i 19.III, 2 i 16.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.

Ustawieniowa Grupa Rozwoju

21 LUTY (ŚRODA) Spotkanie środowej Ustawieniowej Grupy Osobistego Rozwoju w skrócie UGORem zwanej. Kolejne terminy do kwietnia: 7 i 21.III, 4 i 18.IV. Terminy majowe i czerwcowe podamy później. Grupa zamknięta. Następne edycje - od września 2007.

Praca, twórczość, biznes

22 LUTY (CZWARTEK) Trzecie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Następny termin: 1.III. Koszt cyklu - 280 zł. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena pojedynczego warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia - pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zapisy; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

W OBRONIE OJCOSTWA

Zapraszamy na SEMINARIUM pod tytułem "W OBRONIE OJCOSTWA". Zajmiemy się na nim skutkami karmicznymi obchodzenia się z ojcostwem. Ewa Cyzman opowie i pokaże, jak wpływa na nasze losy (kobiet i mężczyzn), losy naszych dzieci oraz kolejnych partnerów: nie uznanie ojcostwa przez ojca, dokonanie aborcji przez matkę bez informowania o tym ojca dziecka, chowanie dziecka pod cudzą metką, posiadanie przez mężczyznę dzieci, o których nie wie. Pokaże też, jak takie sprawy wpływają na kondycję życiową mężczyzny, jego męskość i możliwość znalezienia szczęścia w następnych związkach. Temat zadziwiający, trudny i pełen niespodzianek zważywszy nasze nawykowe myślenie o ojcostwie i fakt, że co dziesiąte dziecko w Polsce jest chowane przez obcego mężczyznę, przy czym obydwoje (opiekun i dziecko) o tym nie wiedzą. Tradycyjnie zaczniemy od wykładu a potem zajmiemy się Ustawieniami dla Uczestników otwierające możliwość rozwiązania ich konkretnych problemów. Pracujemy w Warszawie
TERMIN: 28 LUTY (ŚRODA)
GODZINY: 18:00 do 21:00
MIEJSCE: Miejsce spotkania podamy niebawem
KOSZT: 36 zł
ZAPISY:Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Tradycyjna medycyna chińska

23 - 25 lutego 2007; Seminarium dla lekarzy i psychologów, Elisabeth Rochat de la Vallee, Warszawa, ul. Radomska 13/21, cena 600 zł,

SHANGHANLUN

Shang Han Lun jest uważany za jeden z najważniejszych starożytnych chińskich traktatów medycznych. Jego autorem jest wybitny chiński lekarz Zhang Ji, zwany też Zhang Zhong Jing, żyjący w okresie późniejszej dynastii Han (III wiek naszej ery). Ta znakomita postać bywa nazywana na Zachodzie chińskim Hipokratesem.

Traktat opisuje proces patologiczny, jaki rozwija się, gdy organizm zostaje zaatakowany przez zewnętrzny czynnik patogenny Zimna (to pojęcie odpowiada w szerokim sensie tzw. chorobie przeziębieniowej, niektórym chorobom infekcyjnym jak i zapaleniom typu reumatoidalnego). W ujęciu chińskiej fizjologii organizm dysponuje sześcioma warstwami obrony. Patogenny czynnik Zimna ma tendencję do penetracji w głąb przez te kolejne warstwy, dopóki nie zostanie zatrzymany i usunięty z organizmu. Gdy jest silniejszy od sił obronnych, może w końcu doprowadzić do śmierci. Traktat doktora Zhang podsumowuje imponujący stan wiedzy medycznej liczącej w jego czasach już wiele wieków. Szczególną wartością tego dzieła jest głęboka integracja teorii medycznej z praktyką lekarską. Zespoły objawów występujące w poszczególnych stadiach procesu chorobowego oraz diagnostyka różnicowa są opisane niezwykle szczegółowo i wnikliwie. W odniesieniu do każdej fazy choroby zalecane są odpowiednie receptury ziołowe, a ich skład jest modyfikowany w zależnożci od najdrobniejszych nawet szczegółów diagnozy. Teoria jest spójna i logiczna, nie podobna jej zakwestionować z punktu widzenia wiedzy współczesnej. Farmakologia ziołowa jest precyzyjna i wyrafinowana, a jej skuteczność jest uderzająca również w czasach dzisiejszych.

Shang Han Lun jest dobrą ilustracją holistycznego charakteru Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Na każdym etapie choroby system immunologiczny organizmu jest wspomagany w subtelny sposób, aby ułatwić mu neutralizację i usunięcie na zewnątrz czynnika patologicznego. Leczenie zawsze jest odwołaniem się do sił obronnych organizmu, nigdy nie są podejmowane próby ich zastąpienia działaniami z zewnątrz. Ta różnica w podejściu do leczenia miedzy medycyną Wschodu a Zachodu jest aktualna do dziś.

Laboratorium głosu - Odkryj swój głos

prowadząca: Olga Szwajgier

24-25 LUTEGO (SOBOTA) Warsztaty dla zaawansowanych, Warszawa, ul. Łazienkowska 7, MDK, cena 250 zł

Ceremonia Pożegnać nienarodzone

prowadząca: Joanna Eichelberger

26 LUTY (PONIEDZIAŁEK), Radość, ul. Zagórzańska 29 H, godz. 18.00-21.00, cena 30 zł,

prowadząca:

Marzec 2007

Praca, twórczość, biznes

1 MARCA (CZWARTEK) Ostatnie spotkanie warsztatowe kolejnej edycji cyklu "Praca, twórczość, biznes". Cena cyklu 280 zł. Kolejna edycja najprawdopodobniej dopiero w maju. Zainteresowanych kolejnym cyklem prosimy o zgłoszenia mailowe. Pracujemy w Warszawie od 17:30 do 21:30. Dopuszczamy obecność obserwatorów - cena warsztatu dla obserwatora - 70 zł. Nie gwarantuje to jednak (ani nie wyklucza) osobistego Ustawienia- pierwszeństwo w tym względzie mają Uczestnicy całego cyklu. Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

Zen a rozwój człowieka

2 - 4. III warsztat medytacyjny "Zen a rozwój człowieka", Maria Moneta Malewska, Nowe Kawkowo 52 a (pod Olsztynem).


WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WARSZTATÓW I SEMINARIÓW;

> ZE WZGLĘDU NA LIKWIDACJĘ PORADNI, KTÓRA DO TEJ PORY UŻYCZAŁA NAM SALI, OD LUTEGO BĘDZIEMY SPOTYKAĆ SIĘ W NOWYM LOKALU, KTÓREGO DOKŁADNY ADRES PODAMY NIEBAWEM NA STRONIE STOWARZYSZENIA U-ŻRÓDŁA WWW.U-ZRODLA.PL

> W TYM MIESIĄCU NIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT ,,CUDA SZYTE NA MIARĘ, CZYLI ZWYKŁY- NIEZWYKŁY WARSZTAT USTAWIEŃ BERTA HELLINGERA,,. CHĘTNYCH NA USTAWIENIA ICH KONKRETNYCH SPRAW ORAZ USTAWIENIA INDYWIDUALNE W TYM MIESIĄCU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY. Ustawienia takie będą prowadzone w ustalanych indywidualnie terminach.
Zgłoszenia; Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Zgłoszenia na warsztaty i seminaria;
Marta Rozwadowska tel. 605 746 946 mail: jurroz@o2.pl

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680