AKTUALNOŚCI:

Maj 2007

Uwaga! W maju i czerwcu seminaria będą odbywać się we wtorki.

warsztat - Skok w życie 6 maja (niedziela)
Dla tych. którzy są w depresji, wyalienowani, chorzy lub w ogóle - obok życia.   Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, wyjątkowo od 11:00. Koszt - 150 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

uzdrawiające seminarium - Alergie 8 maja (wtorek)
Dla alergików i rodziców alergicznych dzieci (m.in. astma, katar sienny, syndrom zmęczeniowy, atopowe zapalenie skóry). Wśród Ustawiających u Ewy są osoby, które już po jednym Ustawieniu wyleczyły się z astmy (leczonej wcześniej sterydami ponad dwadzieścia lat) oraz z atopowego zapalenia skóry, choć czasami to nie wystarcza, zwłaszcza jeśli przyczyny choroby są wielowarstwowe. Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł.   

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

LABORATORIUM GŁOSU "ODKRYJ SWÓJ GŁOS" 12-13 maja (sobota-niedziela)
w Warszawie odbędzie się spotkanie grupy dla osób kontynuujących pracę z głosem pod kierunkiem Olgi Szwajgier. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wzięły już udział przynajmniej w dwóch warsztatach LABORATORIUM GŁOSU. Cena warsztatu wynosi 250 zł.
ZAPISY: Magda Sapryk naszywka@wp.pl 501 555 564
Cykl warsztatowy - Alergia, astma i inne choroby 17-19 maja
Dla alergików i rodziców alergicznych dzieci (m.in. astma, katar sienny, syndrom zmęczeniowy, atopowe zapalenie skóry). Wśród Ustawiających u Ewy są osoby, które już po jednym Ustawieniu wyleczyły się z astmy (leczonej wcześniej sterydami ponad dwadzieścia lat) oraz z atopowego zapalenia skóry, choć czasami to nie wystarcza, zwłaszcza jeśli przyczyny choroby są wielowarstwowe. Niedawno Ewa robiła Ustawienie dla 14-letniego chłopca z bardzo chorym, bolącym kręgosłupem i właśnie miała przyjemność dowiedzieć się, że kręgosłup zmienił się nie do poznania - przestał boleć i prostuje się "w oczach" a bioenergoterapeuta, który miał z nim do czynienia przed i po Ustawieniu twierdzi, że "przy kręgosłupie jest zupełnie inna energia". W czwartek i piątek zajęcia odbywać się będą na ul.Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie w godzinach od 17:30 do 21:30, w sobotę na ul.Lewandów 70a od 9:00 do 18:00. Koszt cyklu 315 zł. Dopuszczam obecność obserwatorów w czwartek i piątek (koszt 70 zł od osoby).   

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

Warsztat ,,Cuda szyte na miarę czyli zwykły-niezwykły warsztat ustawień Berta Hellingera
20 maja (niedziela) Warszawa
10 czerwca (niedziela) Warszawa
18 czerwca (poniedziałek) WROCŁAW
5 sierpnia (niedziela) Warszawa
14 i 15 sierpnia (wtorek i środa) KRAKÓW
Tematyka bez ograniczeń. Ewa Cyzman prowadzi na nich pełne ustawienia konstelacji rodzinnych aby rozwiązać konkretne problemy i sprawy zgłaszane przez uczestników, rozpoznać dynamikę ukrytych uwikłań rodzinnych, dostrzec wykluczonych i tych, z którymi związane są nasze losy, by miłość do członków własnego systemu rodzinnego, do siebie samego, innych ludzi i świata mogła swobodnie płynąć i pomogła nam wzrastać, żyć własnym życiem i bez lęku patrzeć w przyszłość.
Najczęściej zgłaszane sprawy dotyczą problemów relacyjnych i rodzinnych (trudne relacje z partnerami, rodzicami, teściami, dziećmi lub rodzeństwem, kłopoty z miłością w parach lub z dobraniem się w związek, problemy z kontaktem z dziećmi po rozwodzie, przemoc w rodzinie, ostre kryzysy i konflikty - ze sprawami w sądzie włącznie), zdrowia własnego i dzieci (różne choroby z rakiem i chorobami psychicznymi włącznie, depresje, bezpłodność osoby lub pary, poronienia, bulimia i anoreksja) oraz kłopotów wychowawczych (agresja dzieci, złe towarzystwo, narkomania, kłopoty z nauką i inne szkolne). Inne problemy np.: kłopot z podziałem majątku, alimentami, sprzedażą lub kupnem domu, mieszkania też bywają przedmiotem ustawień i warto podkreślić ich dużą skuteczność (nawet, gdy sprawa jest w sądzie). Sprawy związane z kłopotami z pracą i w pracy, z pieniędzmi, prowadzeniem firm, kreatywnością, wiecznym pisaniem prac magisterskich - Ewa prowadzi na warsztatach "Praca, twórczość, biznes", choć można również zgłosić się z problemem tego typu na zwykły warsztat ustawień systemowych.
Możliwe jest również uczestnictwo jako obserwator, dla tych, którzy chcą poznać metodę ustawień, doświadczyć stania w roli reprezentanta członków rodzin osób ustawiających i dla tych, którzy nie czują jeszcze gotowości by zdecydować się na ustawienie własne.
Koszt; 270zł pełne ustawienie, 70zł obserwator
WARSZAWA
ul.Lewandów 70a, od 9.00 do wieczora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
USTAWIENIA OGÓLNE WE WROCŁAWIU;
W dniu 18 czerwca o 17.30 Ewa Cyzman poprowadzi Warsztat Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Są tylko 3 wolne miejsca. Jeśli jednak zbierze się większa grupa chętnych, prosimy o kontakt. Ewa poprowadzi wtedy całodniowy warsztat 19 czerwca.
KRAKÓW
Aby Ewa poprowadziła warsztat musi się odpowiednia liczba Uczestników. Gdy zbierze się grupa, poinformujemy chętnych o szczegółach.  

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

seminarium - Jak pomóc bliskiej osobie
22 maja (wtorek)
O tym, co naprawdę pomaga. Ewa pokażę też co wzmacnia i co osłabia w relacji pomagający-wspierany. Często pomagamy, a pomoc jest niechciana, albo marnowana. Często pomagamy, pomagamy, pomagamy... i co? I nic. Prócz zniechęcenia po obydwu stronach. Dlaczego? Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł. 

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

cykl - Leczenie bólu i chorób
27-29 maja (niedziela-wtorek)
A w nim trzy popołudniowo-wieczorne warsztaty 27,28,29 V. W niedzielę pracujemy na ul.Lewandów 70a od 15.30 do 20.30 a w poniedziałek i wtorek na Bobrowskiego 4  m. 31 w godzinach od 17:30 do 21:30. Z informacji od Uczestniczki ostatniego warszawskiego seminarium "Ból" - po seminarium całkowicie ustąpiły bóle serca towarzyszące jej "od prawie zawsze". Po tym samym  Ustawieniu zmienił się charakter paraliżującego bólu głowy i zatok. Po następnym Ustawieniu związanym z zatokami - ból głowy i zatok całkowicie ustąpił. Trzeba pamiętać, że nie zawsze jedno Ustawienie wystarczy do uzdrowienia - zwłaszcza jeśli przyczyny bólu lub choroby są wielowarstwowe. Czasami uzdrowienie okazuje się w ogóle niemożliwe, choć skuteczność Ustawień wielką jest, zawsze służą wsparciu leczeniu i łagodzeniu objawów. Koszt cyklu - 270 zł..

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

czerwiec 2007
LABORATORIUM GŁOSU "ODKRYJ SWÓJ GŁOS" 2-3 czerwca (sobota-niedziela)
w Warszawie odbędzie się spotkanie grupy dla osób kontynuujących pracę z głosem pod kierunkiem Olgi Szwajgier. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wzięły już udział przynajmniej w dwóch warsztatach LABORATORIUM GŁOSU. Cena warsztatu wynosi 250 zł.
ZAPISY: Magda Sapryk naszywka@wp.pl 501 555 564
Pokochać dziecko
3 czerwca (niedziela)
z okazji Dnia Dziecka, coś na poprawę relacji z trudnym dzieckiem. Trudnym, bo np.: jest chore, nic mu się nie chce, rozrabia w szkole, bałagani, pyskuje, zadaje się ze złym towarzystwem albo po prostu ma paskudny charakter. Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, od 9:00 do 16:30. Koszt - 150 zł.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
Seminarium Zwierzęta w naszym życiu, krótki kurs weterynarii mentalnej dla miłośników zwierzyńca domowego
5 czerwca (wtorek)
Zwierzęta (tak jak dzieci) - są pełne miłości i zawsze do usług. Wchodzą w nasze pole mentalne i podlegają tym samym "presjom" - część biorąc na siebie. Wiele chorób naszych zwierzaków ma takie rodzinne tło. Dotyczy to też wypadków, agresji itp.. Zwierzęta są w pierwszej linii, patrząc na nie możemy wiele dowiedzieć się o sobie i wielu nieszczęść uniknąć.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
Gdzie się podziała radość macierzyństwa
9 czerwca (sobota)
Ewa twierdzi, że to warsztat dla wszystkich matek. Tylu ludzi mówi i pisze o tym, że powinnyśmy być szczęśliwe i spełniać się w macierzyństwie, ale nikt nie mówi jak to zrobić... Często macierzyństwo i obowiązki z nim związane męczą i przytłaczają a dom staje się swoistego rodzaju więzieniem kobiety. Warsztat bardzo polecamy matkom a zwłaszcza tym zmęczonym. Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, od 9:00 do 16:30. Koszt - 150 zł. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
warsztat - Cuda szyte na miarę 10 czerwca (niedziela)
Zwykły (choć zapewne niezwykły) warsztat Ustawień Systemowych. Pracujemy w Warszawie na Lewandów 70a wyjątkowo od 12:00 do skutku (wieczora). Ilość miejsc bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt Ustawienia - 270 zł, obserwator - 70 zł.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
Seminarium - Kłody na drodze do szczęścia i sukcesu
12 czerwca (wtorek)
Dla tych, którym złe zbiegi okoliczności systematycznie niweczą dotychczasowe starania i uniemożliwiają realizację marzeń. Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
warsztat wyjazdowy w Nowym Kawkowie koło Olsztyna pod tytułem Co się z nami stało? Od 25 do 29 czerwca
Warsztat liftingujący stare związki (to dla par) i przywracający zdolność do wchodzenia w nowe (to dla singli). Dużo o miłości, o tym od czego zależy, spotkania z przeszłością, otwieranie się na przyszłość. Będziemy pracować z kobiecym i męskim, seksualnością, uwikłaniami karmicznymi i dookreślaniem własnych kompetencji i granic. Uczestnicy będą też mieli możliwość pracy z problemami swoich dzieci (z chorobami włącznie), własnym macierzyństwem i ojcostwem oraz związkami z Rodzicami. Do pracy nad relacją pary nie potrzebna jest obecności obojga, tak, że nie musicie ciągnąć na siłę na warsztat partnera zapierającego się zadnimi łapami. Ewa może pracować z połówką pary a jakikolwiek przymus w tych sprawach nie ma sensu. Koszt warsztatu 540 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia od 70 do 90 zł za dobę. Dla par zniżki. Miejsce śliczne - kilkadziesiąt hektarów w lasach i pagórkach. Stawy, konie (płatne osobno, jeśli ktoś zechce skorzystać), jedzenie wegetariańskie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i zaliczki.  

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

lipiec 2007
Krótki Kurs Latania na Miotle
Od 9 do 14 lipca
Dla kobiet dojrzałych  ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni.
O tym czego możecie spodziewać się po tym obozie poczytajcie wyżej (obóz "Skok w życie"). W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem, a więc życie i śmierć, niebo i ziemia, "być albo nie być", i kobiecość w odlocie, słowem - kompletny reset. Obóz dla miłośniczek sportu ekstremalnego pod tytułem ŻYCIE.
  Tytuł, to tak naprawdę podpucha, bowiem latanie na miotle trudne jest okrutnie i dla ambitnych wiedźm trzeba by kręcić następne odcinki.  Zdecydowanie łatwiej latać bez miotły.
Zakwaterowanie i wyżywienie w Fijałkowie koło Przasnysza.  Można tam jeszcze koni dosiadać, ale tego nie wliczamy w cenę obozu.
   Koszt - 1500 zł od osoby. Obowiązują zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
pięciodniowy odlotowy - Skok w męskość
Od 23 do 27 lipca
Obóz dla mężczyzn, ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni.
O tym czego możecie spodziewać się po tym obozie poczytajcie wyżej (Obóz "Skok w życie"). W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem, a więc poświęcone męskości, ojcostwu, relacjom z linią męską i płynącemu stamtąd zasilaniu do ustania w życiu, jako mężczyzna. Udział w obozie może wiele pomóc ojcom, którzy w związku z trudnymi relacjami z byłymi partnerkami nie mają dostępu do swoich dzieci. Ustawienia rozwiązują wiele konfliktów on-line, nawet bez uczestnictwa drugiej strony w zajęciach. Można dotrzeć do przyczyn konfliktu i rozwiązać go inaczej, na płaszczyźnie duchowej, co uwalnia konkretną relację od jego kontynuowania. Działa natychmiast. Skutkuje nawet przy sprawach w sądzie.
"Prowadzenie takiego obozu to szczyt bezczelności z mojej strony - zważywszy, że jestem kobietą. Nie mogę ani dawać męskości, ani jej uczyć, bo nią nie dysponuję. Ci, którzy brali już udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach hellingerowskich - wiedzą, że moja rola jest rolą "mistrza ceremonii". Pracuję w polu mentalnym (duszy rodziny) Ustawiającego i stamtąd pochodzi siła - nie ode mnie. Obóz poprowadzę z sympatii do męskiego i na prośbę tych mężczyzn, którzy mnie do tego namawiali." Ewa Cyzman
Koszt - 1500 zł od osoby. Obowiązują zaliczki.
Uwaga! W tym samym terminie, ale innym miejscu Ewa może poprowadzić warsztat wyjazdowy dla mężczyzn z identycznym programem, choć bez latania - za połowę ceny (ok. 750 zł). Wybór opcji będzie zależał od zgłoszeń. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
siedmiodniowy warsztat wyjazdowy "Zapach kobiety" w Nowym Kawkowie koło Olsztyna
Od 29 lipca do 4 sierpnia
Dla kobiet (a zwłaszcza kobiet dojrzałych), które w tym sezonie chcą chodzić ubrane w swoją kobiecość.
Spotkanie z kobiecością bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów,  tarzanie się w kobiecości, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego co kobiece i męskie, powrót do własnej siły i wdzięku, odszukiwanie radości z bycia matką i kobietą swojego mężczyzny (jeśli się gdzieś zawieruszyła), spotkania z ciałem, urodą i tym, co w nas twórcze.
Uwaga! Uczestnictwo w takim warsztacie zwiększa powodzenie i kryjące się za powodzeniem przyjemności oraz poprawia urodę lepiej od liftingu. Zmienia się cera, kształt ciała i nastawienie do życia. Ewa Cyzman: "Mam przy tym wyjeździe swój osobisty interes, bowiem 10 sierpnia staję na ślubnym kobiercu i  też chcę skorzystać z bycia wśród kobiet, dla podniesienia własnej kobiecej atrakcyjności."
Koszt warsztatu 630 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia od 70 do 90 zł za dobę, czyli w sumie od 1050 do 1170 zł za osobę. Miejsce śliczne - kilkadziesiąt hektarów w lasach i pagórkach. Stawy, konie (płatne osobno, jeśli ktoś zechce skorzystać), jedzenie wegetariańskie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680