AKTUALNOŚCI:

czerwiec 2007

Uwaga! W czerwcu seminaria będą odbywać się we wtorki.

LABORATORIUM GŁOSU "ODKRYJ SWÓJ GŁOS" 2-3 czerwca (sobota-niedziela)
w Warszawie odbędzie się spotkanie grupy dla osób kontynuujących pracę z głosem pod kierunkiem Olgi Szwajgier. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wzięły już udział przynajmniej w dwóch warsztatach LABORATORIUM GŁOSU. Cena warsztatu wynosi 250 zł.
ZAPISY: Magda Sapryk naszywka@wp.pl 501 555 564
Pokochać dziecko
3 czerwca (niedziela)
z okazji Dnia Dziecka, coś na poprawę relacji z trudnym dzieckiem. Trudnym, bo np.: jest chore, nic mu się nie chce, rozrabia w szkole, bałagani, pyskuje, zadaje się ze złym towarzystwem albo po prostu ma paskudny charakter. Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, od 9:00 do 16:30. Koszt - 150 zł.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
Seminarium Zwierzęta w naszym życiu, krótki kurs weterynarii mentalnej dla miłośników zwierzyńca domowego
5 czerwca (wtorek)
Zwierzęta (tak jak dzieci) - są pełne miłości i zawsze do usług. Wchodzą w nasze pole mentalne i podlegają tym samym "presjom" - część biorąc na siebie. Wiele chorób naszych zwierzaków ma takie rodzinne tło. Dotyczy to też wypadków, agresji itp.. Zwierzęta są w pierwszej linii, patrząc na nie możemy wiele dowiedzieć się o sobie i wielu nieszczęść uniknąć.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
Gdzie się podziała radość macierzyństwa
9 czerwca (sobota)
Ewa twierdzi, że to warsztat dla wszystkich matek. Tylu ludzi mówi i pisze o tym, że powinnyśmy być szczęśliwe i spełniać się w macierzyństwie, ale nikt nie mówi jak to zrobić... Często macierzyństwo i obowiązki z nim związane męczą i przytłaczają a dom staje się swoistego rodzaju więzieniem kobiety. Warsztat bardzo polecamy matkom a zwłaszcza tym zmęczonym. Pracujemy w Warszawie przy ul. Lewandów 70a, od 9:00 do 16:30. Koszt - 150 zł. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
warsztat - Cuda szyte na miarę 10 czerwca (niedziela)
Zwykły (choć zapewne niezwykły) warsztat Ustawień Systemowych. Pracujemy w Warszawie na Lewandów 70a wyjątkowo od 12:00 do skutku (wieczora). Ilość miejsc bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt Ustawienia - 270 zł, obserwator - 70 zł.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946
Seminarium - Kłody na drodze do szczęścia i sukcesu
12 czerwca (wtorek)
Dla tych, którym złe zbiegi okoliczności systematycznie niweczą dotychczasowe starania i uniemożliwiają realizację marzeń. Pracujemy na Bobrowskiego 4 m. 31 w Warszawie od 18:00 do 21:00. Koszt - 36 zł. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
warsztat wyjazdowy w Nowym Kawkowie koło Olsztyna pod tytułem Co się z nami stało? Od 25 do 29 czerwca
Warsztat liftingujący stare związki (to dla par) i przywracający zdolność do wchodzenia w nowe (to dla singli). Dużo o miłości, o tym od czego zależy, spotkania z przeszłością, otwieranie się na przyszłość. Będziemy pracować z kobiecym i męskim, seksualnością, uwikłaniami karmicznymi i dookreślaniem własnych kompetencji i granic. Uczestnicy będą też mieli możliwość pracy z problemami swoich dzieci (z chorobami włącznie), własnym macierzyństwem i ojcostwem oraz związkami z Rodzicami. Do pracy nad relacją pary nie potrzebna jest obecności obojga, tak, że nie musicie ciągnąć na siłę na warsztat partnera zapierającego się zadnimi łapami. Ewa może pracować z połówką pary a jakikolwiek przymus w tych sprawach nie ma sensu. Koszt warsztatu 540 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia od 70 do 90 zł za dobę. Dla par zniżki. Miejsce śliczne - kilkadziesiąt hektarów w lasach i pagórkach. Stawy, konie (płatne osobno, jeśli ktoś zechce skorzystać), jedzenie wegetariańskie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i zaliczki.  

ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

lipiec 2007
Krótki Kurs Latania na Miotle
Od 9 do 14 lipca
Dla kobiet dojrzałych  ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni.
O tym czego możecie spodziewać się po tym obozie poczytajcie wyżej (obóz "Skok w życie"). W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem, a więc życie i śmierć, niebo i ziemia, "być albo nie być", i kobiecość w odlocie, słowem - kompletny reset. Obóz dla miłośniczek sportu ekstremalnego pod tytułem ŻYCIE.
  Tytuł, to tak naprawdę podpucha, bowiem latanie na miotle trudne jest okrutnie i dla ambitnych wiedźm trzeba by kręcić następne odcinki.  Zdecydowanie łatwiej latać bez miotły.
Zakwaterowanie i wyżywienie w Fijałkowie koło Przasnysza.  Można tam jeszcze koni dosiadać, ale tego nie wliczamy w cenę obozu.
   Koszt - 1500 zł od osoby. Obowiązują zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
pięciodniowy odlotowy - Skok w męskość
Od 23 do 27 lipca
Obóz dla mężczyzn, ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni.
O tym czego możecie spodziewać się po tym obozie poczytajcie wyżej (Obóz "Skok w życie"). W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem, a więc poświęcone męskości, ojcostwu, relacjom z linią męską i płynącemu stamtąd zasilaniu do ustania w życiu, jako mężczyzna. Udział w obozie może wiele pomóc ojcom, którzy w związku z trudnymi relacjami z byłymi partnerkami nie mają dostępu do swoich dzieci. Ustawienia rozwiązują wiele konfliktów on-line, nawet bez uczestnictwa drugiej strony w zajęciach. Można dotrzeć do przyczyn konfliktu i rozwiązać go inaczej, na płaszczyźnie duchowej, co uwalnia konkretną relację od jego kontynuowania. Działa natychmiast. Skutkuje nawet przy sprawach w sądzie.
"Prowadzenie takiego obozu to szczyt bezczelności z mojej strony - zważywszy, że jestem kobietą. Nie mogę ani dawać męskości, ani jej uczyć, bo nią nie dysponuję. Ci, którzy brali już udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach hellingerowskich - wiedzą, że moja rola jest rolą "mistrza ceremonii". Pracuję w polu mentalnym (duszy rodziny) Ustawiającego i stamtąd pochodzi siła - nie ode mnie. Obóz poprowadzę z sympatii do męskiego i na prośbę tych mężczyzn, którzy mnie do tego namawiali." Ewa Cyzman
Koszt - 1500 zł od osoby. Obowiązują zaliczki.
Uwaga! W tym samym terminie, ale innym miejscu Ewa może poprowadzić warsztat wyjazdowy dla mężczyzn z identycznym programem, choć bez latania - za połowę ceny (ok. 750 zł). Wybór opcji będzie zależał od zgłoszeń. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
siedmiodniowy warsztat wyjazdowy "Zapach kobiety" w Nowym Kawkowie koło Olsztyna
Od 29 lipca do 4 sierpnia
Dla kobiet (a zwłaszcza kobiet dojrzałych), które w tym sezonie chcą chodzić ubrane w swoją kobiecość.
Spotkanie z kobiecością bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów,  tarzanie się w kobiecości, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego co kobiece i męskie, powrót do własnej siły i wdzięku, odszukiwanie radości z bycia matką i kobietą swojego mężczyzny (jeśli się gdzieś zawieruszyła), spotkania z ciałem, urodą i tym, co w nas twórcze.
Uwaga! Uczestnictwo w takim warsztacie zwiększa powodzenie i kryjące się za powodzeniem przyjemności oraz poprawia urodę lepiej od liftingu. Zmienia się cera, kształt ciała i nastawienie do życia. Ewa Cyzman: "Mam przy tym wyjeździe swój osobisty interes, bowiem 10 sierpnia staję na ślubnym kobiercu i  też chcę skorzystać z bycia wśród kobiet, dla podniesienia własnej kobiecej atrakcyjności."
Koszt warsztatu 630 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia od 70 do 90 zł za dobę, czyli w sumie od 1050 do 1170 zł za osobę. Miejsce śliczne - kilkadziesiąt hektarów w lasach i pagórkach. Stawy, konie (płatne osobno, jeśli ktoś zechce skorzystać), jedzenie wegetariańskie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680