AKTUALNOŚCI:

lipiec 2007
Skok w życie
Od 14 do 22 lipca
Dla osób niepełnosprawnych i innych, które zechcą w nim uczestniczyć. Fruwamy i spadamy na ziemię. Obóz dla miłośników sportu ekstremalnego pod tytułem ŻYCIE. Na obozie będzie skok ze spadochronem z samolotu w tandemie plus dla każdego film ze skoku, latanie szybowcem i paralotnią, a na ziemi obróbka skrawaniem z zastosowaniem metody Ustawień Systemowych Berta Hellingera w wykonaniu Ewy Cyzman.
Cena: 1800 zł od osoby lub 1350 zł dla tych, którzy nie zdecydują się skakać ze spadochronem w tandemie. Wolontariusze - zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie (można pod swoim namiotem): 490 zł (w tym przelot szybowcem i paralotnią oraz uczestniczenie w warsztatach, bez skoków). Staramy się o dofinansowanie obozu. 
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
Krótki Kurs Latania na Miotle
Od 23 do 27 lipca
Pięciodniowy obóz dla kobiet i mężczyzn ze skokami ze spadochronem, lataniem szybowcem i na paralotni. W trakcie trwania obozu Ewa Cyzman poprowadzi warsztaty hellingerowskie zgodne w swej istocie z tytułem, a więc życie i śmierć, niebo i ziemia, "być albo nie być", kobiecość w odlocie i męskość stojąca nogami na ziemi słowem - kompletny reset. Obóz dla miłośników sportu ekstremalnego pod tytułem ŻYCIE oraz połamańców życiowych i depresantów stałych lub okolicznościowych. 
Zakwaterowanie i wyżywienie w Fijałkowie koło Przasnysza.  Można tam jeszcze koni dosiadać, ale tego nie wliczamy w cenę obozu.
   Koszt - 1500 zł od osoby. Obowiązują zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
siedmiodniowy warsztat wyjazdowy "Zapach kobiety" w Nowym Kawkowie koło Olsztyna
Od 29 lipca do 4 sierpnia
Dla kobiet (a zwłaszcza kobiet dojrzałych), które w tym sezonie chcą chodzić ubrane w swoją kobiecość.
Spotkanie z kobiecością bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów,  tarzanie się w kobiecości, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego co kobiece i męskie, powrót do własnej siły i wdzięku, odszukiwanie radości z bycia matką i kobietą swojego mężczyzny (jeśli się gdzieś zawieruszyła), spotkania z ciałem, urodą i tym, co w nas twórcze.
Uwaga! Uczestnictwo w takim warsztacie zwiększa powodzenie i kryjące się za powodzeniem przyjemności oraz poprawia urodę lepiej od liftingu. Zmienia się cera, kształt ciała i nastawienie do życia.
Ewa Cyzman: "Mam przy tym wyjeździe swój osobisty interes, bowiem 10 sierpnia staję na ślubnym kobiercu i  też chcę skorzystać z bycia wśród kobiet, dla podniesienia własnej kobiecej atrakcyjności."
Koszt warsztatu 630 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia od 70 do 90 zł za dobę, czyli w sumie od 1050 do 1170 zł za osobę. Miejsce śliczne - kilkadziesiąt hektarów w lasach i pagórkach. Stawy, konie (płatne osobno, jeśli ktoś zechce skorzystać), jedzenie wegetariańskie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i zaliczki.
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
sierpień 2007
Warsztat - Cuda szyte na miarę czyli zwykły-niezwykły warsztat ustawień Berta Hellingera
5 sierpnia (niedziela)
Tematyka bez ograniczeń. Ewa Cyzman prowadzi na nim pełne ustawienia konstelacji rodzinnych aby rozwiązać konkretne problemy i sprawy zgłaszane przez uczestników, rozpoznać dynamikę ukrytych uwikłań rodzinnych, dostrzec wykluczonych i tych, z którymi związane są nasze losy, by miłość do członków własnego systemu rodzinnego, do siebie samego, innych ludzi i świata mogła swobodnie płynąć i pomogła nam wzrastać, żyć własnym życiem i bez lęku patrzeć w przyszłość.
Możliwe jest również uczestnictwo jako obserwator, dla tych, którzy chcą poznać metodę ustawień, doświadczyć stania w roli reprezentanta członków rodzin osób ustawiających i dla tych, którzy nie czują jeszcze gotowości by zdecydować się na ustawienie własne.
Koszt; 270zł pełne ustawienie, 70zł obserwator Pracujemy od 9.00 do wieczora na ul.Lewandów 70a
ZAPISY: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
wrzesień 2007
UGOR czyli Ustawieniowa Grupa Osobistego Rozwoju
Od września 2007
dla osób zainteresowanych zwiększeniem swojej siły życiowej, odwagi, odpowiedzialności, szczęścia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, zdrowieniem fizycznym i duchowym, otwieraniem się na życie, rozszerzeniem horyzontów.  Będziemy zajmowali się traumami (od okołoporodowych zaczynając), stosunkiem do życia i śmierci, przeszłości i przyszłości, relacjami z Rodziną i światem (i Polską - też).
Pracujemy od września do stycznia, koszt całego cyklu (bez względu na nieobecności na poszczególnych zajęciach) - 840 zł. Można zapłacić w trzech ratach po 280 zł. Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680