AKTUALNOŚCI:

wrzesień 2007

Warsztat „Cuda szyte na miarę czyli zwykły-niezwykły warsztat ustawień Berta Hellingera”.

9 (niedziela) i 30(niedziela)września

Tematyka bez ograniczeń. Ewa Cyzman-Bany prowadzi na nich pełne ustawienia systemowe, aby rozwiązać konkretne problemy uczestników. Najczęściej zgłaszane sprawy dotyczą problemów relacyjnych i rodzinnych (trudne relacje z partnerami, rodzicami, teściami, dziećmi lub rodzeństwem, kłopoty z miłością w parach lub z dobraniem się w związek, problemy z kontaktem z dziećmi po rozwodzie, przemoc w rodzinie, ostre kryzysy i konflikty – ze sprawami w sądzie włącznie), zdrowia własnego i dzieci (różne choroby z rakiem i chorobami psychicznymi włącznie, depresje, bezpłodność osoby lub pary, poronienia, bulimia i anoreksja) oraz kłopotów wychowawczych (agresja dzieci, złe towarzystwo, narkomania, kłopoty z nauką i inne szkolne). Inne problemy np.: kłopot z podziałem majątku, alimentami, sprzedażą lub kupnem domu, mieszkania też bywają przedmiotem ustawień i warto podkreślić ich dużą skuteczność (nawet, gdy sprawa jest w sądzie). Sprawy związane z kłopotami z pracą i w pracy, z pieniędzmi, prowadzeniem firm, kreatywnością, wiecznym pisaniem prac magisterskich – Ewa prowadzi na warsztatach „Praca, twórczość, biznes”, choć można również zgłosić się z problemem tego typu na zwykły warsztat ustawień systemowych.

Możliwe jest uczestnictwo jako obserwator, dla tych, którzy chcą poznać metodę ustawień, doświadczyć stania w roli reprezentanta członków rodzin osób ustawiających i dla tych, którzy nie czują jeszcze gotowości by zdecydować się na ustawienie własne.

Koszt: 270 zł pełne ustawienie, 70 zł obserwator Pracujemy w Warszawie na ul. Lewandów 70a, od 9.00 do wieczora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, obowiązują zadatki.

ZAPISY i INFORNMACJE: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946

SEMINARIA HELLINGEROWSKIE - Zdrada Rodzicielska, Zdrada małżeńska, Zdrada partnerska

11 września

Dla tych, którzy czuja się opuszczeni, zaniedbani lub niekochani przez któregoś z Rodziców lub całą Rodzinę, zdradzeni mentalnie lub fizycznie przez małżonka, oszukani przez życie i jego meandry.

Poprzez ustawienia (konstelacje) rodzinne rozpatrzymy poczucie zdrady w kontekście związku, będziemy zajmować się tematem nałogowych ,,Zdrajców,, , a także tym jak przetrwać i żyć godnie jako ofiara zdrady. Przyjrzymy się czy i jak można wybaczyć Rodzicom, Tacie lub Mamie, ich odejście, krzywdy, które nam wyrządzili lub przykrości, które sprawili nam oraz bliskim, gdzie szukać rozwiązania problemów w relacji z nimi.

Pracujemy od 18.00 do 21.00 na ul.Bobrowsiego 4 m 31 w Warszawie (Ochota). Cena 36 zł

ZAPISY NA SEMINARIA: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946WARSZTATY WOKALNO - MUZYCZNE ZE STANDARDEM W TLE
14-16 września

Warsztaty prowadzi Iza Kurkus wraz z muzykami jazzowymi. Wystąpi także zespół Izy Kurkus z repertuarem jazzowo-tanecznym KONCERT THE DARK PEARLS. Uczestnicy poznają tajniki śpiewu i muzyki jazzowej oraz wypoczną przy dobrej muzyce.

Koszt 360 zł plus zakwaterowanie i wyżywienie.
Warsztaty przeznaczone są dla Wszystkich, dla nie-muzyków również!
Iza Kurkus
Śpiewu i emisji głosu uczyła się u Grażyny Cesarczyk oraz u wybitnych śpiewaków muzyki gospel - Susan Harriot i pastora Lee Browna. Śpiewa jazz. Występuje ze składem The Dark Pearls strona WWW oraz z tercetem GosBelles. Od lat prowadzi warsztaty z emisji głosu oraz warsztaty rozwojowe dla dzieci oraz dla dorosłych. Występuje na scenie od dziecka, metoda walki ze stresem i panowanie nad techniką to dwie metody do tego, by uprawiać muzykę dobrze. Reszta znajduje się w sercu, w duszy, w wyobraźni. (www.izakurkus.com)

Program mazurskich warsztatów dzieli się na 4 etapy:
Pierwszym etapem (3 godziny) jest wykład z ćwiczeniami dla grupy.

1.Zaburzenia głosu, klasyfikacja.
2.Emisja - czym jest?
3.Cechy prawidłowej emisji głosu wg różnych szkół wokalnych.
4.Oddychanie. Rytm oddychania. Przepona. Gardło. Rezonans. Jak śpiewają czarnoskórzy wokaliści? Skąd ta siła? Dlaczego joga i śpiew?
5.Ćwiczenia z różnych zakątków Ziemi. Ciało. Oddech. Głos.
6. Zjawisko średnicy.
7.Cwiczenia wokalne

Drugim etapem są ćwiczenia na odnalezienie średnicy głosu i zbudowanie swojej skali, w której nasz głos brzmi pięknie. (3 godziny)
1. Popularne rozśpiewki wokalistów.
2. Przygotowujemy lead sheet do songu jazzowego.
3.Rozśpiewki na skalach muzycznych różnego rodzaju.
4. Próbujemy śpiewać standardy muzyki popularnej i jazzowej, każdy w swojej średnicy głosu.
5.Dodajemy style - blues, swing, bossa, funky, waltz itd.
6.Ćwiczenia rytmiczne (z gadżetami muzycznymi)
7.Początki piosenek i wykańczanie nut oraz całych fraz (czym jest zdanie, którego ktoś nie skończył?)
8. Złota zasad „Graj dużo, mów mało”. O koncentracji ważnej dla życia wewnętrznego i dla muzyki.
9.Doznania płynące z muzyki soul warsztat ruchowy.
10. Improwizacja i scat - co to jest?
11.Śpiewamy scatem- będzie wesoło:-0
Godz. 20.00 KONCERT IZA KURKUS I THE DARK PEARLS
Etap 3
Godz.9.00 - 15.30 - zajęcia indywidualne z wybraną przez uczestników przed warsztatami piosenką (lub dwoma)
Etap 4
Godz.17.00- koncert Uczestników warsztatów.

SEMINARIA HELLINGEROWSKIE - Zapach kobiety

25 września

Seminarium poświęcone różnym kolorom i twarzom kobiecości. Jest ono małym wstępem dla osób, które chcą się odkryć jej tajemnice i dla kobiet, które zapragną pójść dalej i od 10 pażdziernika dołączyć go Grupy Rozwoju Osobistego dla Kobiet , która będzie pracować przez trzy kolejne miesiące. Spotkanie z kobiecością bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów, tarzanie się w kobiecości, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego co kobiece, powrót do własnej siły i wdzięku, odszukiwanie radości z bycia matką i kobietą swojego mężczyzny (jeśli się gdzieś zawieruszyła), spotkania z ciałem, urodą i tym, co w nas twórcze.

Pracujemy od 18.00 do 21.00 na ul.Bobrowskiego 4 m 31 w Warszawie (Ochota). Cena 36 zł

ZAPISY NA SEMINARIA: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 946EKSTAZA MIŁOSNA W PARTNERSTWIE
- WARSZTAT TANTRY PROWADZONY PRZEZ GAYE I MARIUSZA WIŚNIEWSKICH

28 września - 4 października

Jak kreujemy nasze związki miłosne? Jaka jest prawdziwa natura naszej energii? Dlaczego mimo różnorodnych doświadczeń duchowych mamy poczucie, że nasze relacje partnerskie nie są takie, jakich byśmy pragnęli? Jak radzimy sobie z frustracją, napięciami w związkach? A może wciąż poszukujemy tą jedyną osobę, miłość naszego życia ? Może istnieje mój bliźniaczy płomień, moja bratnia dusza? Albo po prostu kobieta , mężczyzna stworzona dla mnie, z którą lub którym pragnę żyć, założyć rodzinę , pracować razem?... I po prostu ...KOCHAĆ SIĘ.
Możesz żyć i czuć, że to ty jesteś autorem swojego życia. Możesz obudzić w sobie moc inicjowania przemian oraz uleczyć te aspekty przeszłości, od których chcesz uwolnić swoją przyszłość. Otworzyć serce na siebie i innych Odkryć, że zasługujesz na wspaniałe, kreatywne związki Zrozumieć i zaakceptować swoją rzeczywistość, abyś odnalazł siebie w tym co robisz i jak żyjesz. Pogodzić istniejące w tobie pozorne przeciwności: duchowość - seksualność, moc-wrażliwość, światło-cień. Stworzyć poczucie jedności ciała, serca i duszy Zaakceptować wrażliwość w mężczyźnie i siłę w kobiecie. Odkryć siebie w rytualnym związku z drugą osobą i odzyskać jego utraconą magię. Odnaleźć swoje prawdziwe Ja.

Prowadzący:

Nasze imiona to Mariusz i Gaya, żyjemy razem z naszymi dziećmi w Strasbourgu , razem tez prowadzimy warsztaty Tantry. Zanim do tego doszło, że staliśmy się rodziną, wędrowaliśmy swoimi ścieżkami, rozwijając się w rożnych kierunkach. Obydwoje i na „własna rękę” poszukiwaliśmy tej bratniej duszy. Naprawdę długa historia........ Aż pewnego dnia, SPOTKALIŚMY SIĘ I...... NIE ROZPOZNALIŚMY W SOBIE TEJ DRUGIEJ POŁOWY. Jak to w bajce bywa , dano nam jeszcze jedną szansę. Tym razem, całe Niebiosa pracowały nad tym by wyrocznia się wypełniła i połączyła tak niespokojne dusze. I jak się może domyślacie , tym magicznym spoiwem była TANTRA , czyli Energia Przemiany i Przebudzenia, która wychodzi poza wszelkie ograniczenia. Owocem tego spotkania jest nasza córeczka MAYAQUEN - Biała Wilczyca i warsztaty.... TANTRY. Dzisiaj już nie pamiętamy, kto lub co nas połączyło, może jedno i drugie , a może coś jeszcze...... Niemniej, czując Transformująca Moc Energii, która działa nie tylko w naszym życiu, ale także w życiu naszych Przyjaciół, pragniemy z całego SERCA jej SIŁĄ Przemiany dzielić się z INNYMI.
Mariusz jest psychoterapeutą, reżyserem teatralnym, wykładowcą.Pobierał nauki u wielu nauczycieli, pracował z ciałem i naturą, odbywał wędrówki szamańskie. Podróżował po Ameryce Południowej, Azji, Syberii i Afryce cały czas poszukując symbolicznego Graala. Podczas tych podróży poznał tantrę. Ukończył Institut de Formation en Communikation et Therapie Psycho-Corporelle w Strasbourgu, a także szkołę Paula Rebillota w The school of Gestalt and Experimental Teaching, uczestniczył też w warsztatach Jacka Paintera „Body Integration” i Cloda Coldy „Dance Sensitive” .Gaya jest psychologiem, terapeutą medycyny chińskiej, uzdrowicielem. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie jakie zdobyła w trakcie wieloletnich poszukiwań. Zetknęła się w swoim życiu z różnymi systemami energetycznego spojrzenia na człowieka i na jego powiązanie ze wszechświatem. Studiowała makrobiotykę, Tradycyjną Medycynę Chińską,leczenie dźwiękiem misami tybetańskimi i gongiem, bioenergoterapię i inne metody uzdrawiania ducha i ciała, przestrzeni i ziemi.

Miejsce: Nowe Kawkowo 52 a, 11-042 Jonkowo, woj. warmińsko-mazurskie, 25 km na płn-zach od Olsztyna, www.tuiteraz.eu Opłata:
900 zł od osoby lub 1700 zł od pary
oraz koszt zakwaterowania i pełnego wyżywienia (cena za jeden dzień):

pokój dwuosobowy z łazienką - 210 zł (za pokój)
pokój dwuosobowy z łazienką wspólną - 190 zł (za pokój)
pokój czteroosobowy (1 pokój) - 85 zł/od osoby
pokój pięcioosobowy (1 pokój) - 85 zł/od osoby
klimatyczny strych (max 10 osób) - 70 zł/od osoby
niezależny domek z aneksem kuchennym i z łazienką za 400 zł dla 5 osób (80 zł/od osoby)
Uwagi:
- wyżywienie wegetariańskie,
- warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 300 zł. Przedpłatę należy wpłacić do 15 września, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca.
Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: a.jurko@wp.pl , www.tantra.pl , www.bcd.com.pl
UGOR czyli Ustawieniowa Grupa Osobistego Rozwoju
Od września 2007
dla osób zainteresowanych zwiększeniem swojej siły życiowej, odwagi, odpowiedzialności, szczęścia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, zdrowieniem fizycznym i duchowym, otwieraniem się na życie, rozszerzeniem horyzontów.  Będziemy zajmowali się traumami (od okołoporodowych zaczynając), stosunkiem do życia i śmierci, przeszłości i przyszłości, relacjami z Rodziną i światem (i Polską - też).
Pracujemy od września do stycznia, koszt całego cyklu (bez względu na nieobecności na poszczególnych zajęciach) - 840 zł. Można zapłacić w trzech ratach po 280 zł. Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl 605 746 946
październik 2007
"ALTERKARIERA" TWOJA ŚCIEŻKA SERCA - POWOŁANIE - PASJA - PRACA
Od 17 października

zapraszamy na cykliczny 5 miesięczny warsztat "ALTERKARIERA" TWOJA ŚCIEŻKA SERCA - POWOŁANIE - PASJA - PRACA
PROWADZI: TANNA JAKUBOWICZ - MOUNT

Program obejmuje 21 spotkań  przez 5 miesięcy (październik 2007- kwiecień 2008).  Warsztaty odbywają  się raz w tygodniu, w środy. Pierwsze spotkanie  odbędzie się 17 października, wstęp wynosi 60 zł, ul. Bieniewicka 323, godz. 18-21. Zgłoszenia:  do końca października, poprzedzone konieczną rozmową kwalifikacyjną (40 zł) i podpisaniem kontraktu z prowadzącą zajęcia. Warsztat adresowany jest dla osób, które przepracowały swoje podstawowe problemy relacyjne z rodziną pierwotną i nie oczekują terapii!
Celem warsztatu jest pomoc w poszukiwaniu swojej pasji, powołania, drogi życia. Podczas zajęć będziemy aktywnie i twórczo poszukiwać odpowiedzi na pytania: kim jestem, jak jestem wyposażony/a na drogę swojego życia, jakie działanie przynosi mi radość, poczucie sensu i spełnienia. Jak mogę urzeczywistnić swoje marzenia. Warsztat polecamy zarówno ludziom, będącym na początku swojej drogi zawodowej, szukającym nowych wyzwań w życiu, jak i tym, którzy w gorączce robienia biznesowych karier dotarli już do etapu frustracji, impasu czy wypalenia. Będziemy pracować cyklicznie spotykając się raz w tygodniu, aby wejść w proces coraz głębszego odkrywania prawdy o sobie i czerpania z wewnętrznej obfitości.
Metody: praktyka psychologii humanistycznej i transpersonalnej: Gestalt-proces świadomości, bioenergetyka - praca z ciałem, czakrami i energiami, analiza snów, wizualizacja, medytacja, rytuały inicjacyjne i ekspresja twórcza.
Kontakt: Magda Michałowska magda.michalowska@u-zrodla.pl 0668 663 635 (16- 21)
"OGÓLNOROZWOJOWE WARSZTATY TEATRALNE
Od 22 października

zapraszamy na cykliczne 3 miesięczne OGÓLNOROZWOJOWE WARSZTATY TEATRALNE
PROWADZI:    MARGO BORATYNSKA

Program obejmuje 12 spotkań  przez 3 miesiące (październik 2007- styczeń 2008).  Warsztaty odbywają  się raz w tygodniu, w poniedziałki. Pierwsze spotkanie  odbędzie się 22 października, wstęp wynosi 60 zł, ul. Bieniewicka 323, godz. 18-21. Jeśli interesuje Cię teatr, weź udział w warsztatach. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych sztuką aktorską, teatrem, eksperymentami z wyobraźnią, praca nad ciałem i głosem, posługiwaniem się rekwizytami i maskami oraz autoprezentacją. W zakres warsztatów wchodzą między innymi:
- ćwiczenia ruchowe
- ćwiczenia emisyjne - wzmacnianie i poszerzanie skali głosu
- ćwiczenia dykcyjne - zdobywanie sprawności artykulacyjnej - wyrazistość mowy
- praca nad środkami wyrazu
- techniki relaksacyjne i energetyzujące jako sposoby pokonywania stresu - tzw. tremy
- praca z tekstem
- praca z rekwizytem
- improwizacje i przygotowanie happeningu
Kontakt: Magda Michałowska magda.michalowska@u-zrodla.pl 0668 663 635 (16- 21)
WARSZTATY DRAMY
Od 25 października

zapraszamy na cykliczne 3 miesięczne
3.zapraszamy na cykliczne 3 miesięczne WARSZTATY DRAMY
PROWADZI:    MARGO BORATYNSKA

Program obejmuje 12 spotkań  przez 3 miesiące (październik 2007- styczeń 2008).  Warsztaty odbywają  się raz w tygodniu, w czwartki. Pierwsze spotkanie  odbędzie się 25 października, wstęp wynosi 60 zł, ul. Bieniewicka 323, godz. 18-21. Warsztaty te umożliwiają zaprzyjaźnianie się z najcudowniejszym instrumentem - własnym ciałem, samym sobą, z wyobraźnią i twórczym działaniem. Praca nad ciałem i głosem pozwala rozpoznawać to, co nieświadome - utajone możliwości wyrażania siebie. Prowadzi do samopoznania. Każdy, kto ma ochotę, może wcielić się w rolę aktora-odkrywcy uczestniczącego w procesie poznawczym na "scenie życia". Drama to także odgrywanie scenek, sytuacji, to ruchome obrazy odzwierciedlające relacje między ludźmi (ze sobą oraz z innymi). Drama może nauczyć zarówno twórczego działania jak i postrzegania i odczytywania znaków: mowy ciała, gestu, ruchu, dźwięków.
Przykłady niektórych ćwiczeń:
- praca nad ciałem i głosem
- techniki relaksacyjne i energetyzujące jako sposoby pokonywania stresu (tzw. tremy)
- ćwiczenia transformacji energii fizycznej na energię duchową
- ćwiczenia mowy ciała - gest psychologiczny
- praca z maskami
- realizacja marzeń i przerażeń - elementy dramy snów.
Kontakt: Magda Michałowska magda.michalowska@u-zrodla.pl 0668 663 635 (16- 21)

GRUPA ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET

Od października rozpoczyna się Grupa Rozwoju Osobistego Dla Kobiet. Spotkania będą się odbywać co dwa tygodnie przez trzy miesiące. Grupa będzie miała charakter zamknięty. Pierwsze spotkanie 10 pażdziernika, następne 24 pażdziernika (kolejne terminy ustalone będą w póżniejszym terminie).

Spotkanie z Kobiecością bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów, tarzanie się w Kobiecości, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego co Kobiece, powrót do własnej siły i wdzięku, odszukiwanie radości z bycia matką i Kobietą swojego mężczyzny (jeśli się gdzieś zawieruszyła), spotkania z ciałem, urodą i tym, co w nas twórcze.

Dla Kobiet, które pragną kwitnąć jeszcze bardziej pachnąco, dla Kobiet, które, pragną otworzyć swe pąki, w poczuciu, ze ich kobiecość jeszcze nie ujrzała promieni słońca..

Dla Kobiet, które miały wielu partnerów, czują ciężar z tym związany i pokiereszowanie wewnętrzne, które nie pozwala im wejść w kolejny związek, dystansując i tłumiąc wewnętrznie.

Dla Kobiet, które w kolejnych związkach powtarzają stare wzorce i dla tych, które są odwiecznymi singlami..

Dla Kobiet, które borykają się z bezpłodnością, poronieniami, mają za sobą trudne ciąże, problemy hormonalne i zaburzenia cyklu menstruacyjnego.

Poprzez pracę w Ustawieniach, medytacje i wizualizacje, w sześciu spotkaniowym cyklu, możliwe jest dotarcie do źródeł problemów na wielu poziomach i w szerszym aspekcie obszarów związanych z Kobiecością.

Zajęcia będą odbywać się w Warszawie na ul.Bobrowskiego 4 m 31 (Ochota.) od 17.30 do 21.30.

Koszt 510 zł (bez względu na ewentualną nieobecność). Możliwe jest zapłacenie w trzech ratach po 170 zł po podpisaniu umowy o zapłaceniu za cały cykl. Oferta jest skierowana wyłącznie do osób, które już uczestniczyły w warsztatach i seminariach prowadzonych przez Ewę Cyzman-Bany. Osoby, które nie brały do tej pory udziału w takich zajęciach mogą to jeszcze "nadrobić" zapisując się na któryś z warsztatów (pełna oferta dostępna na www.u-zrodla.pl).

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW. LICZBA MIESC JEST OGRANICZONA. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY i INFORNMACJE: Marta Rozwadowska jurroz@o2.pl , 605 746 94626-28 października 2007
WARSZTATY TERAPII HOMA (AGNIHOTRY) KURS PODSTAWOWY
W KAWKOWIE NA MAZURACH

Co to jest Terapia Homa?
Terapia Homa jest nauką o bioenergii i pochodzi z Wed. Termin Terapia Homa używany jest synonimicznie z pojęciem Homa i oznacza ‘ proces usuwania toksycznych warunków obecnych w atmosferze za pośrednictwem ognia’ ( 1989, Homa Therapy, Our Last Chance, Vasant V. Parnajpe). Podstawą Terapii Homa jest ogień Agnihotra wykonywany w miedzianej lub złotej piramidzie zgodnie z dobowym rytmem wschodów i zachodów słońca. W tym czasie gromadzą się w atmosferze, ognie, elektryczności oraz energie subtelne, które oczyszczają i odżywiają atmosferę, glebę, rośliny, zwierzęta i ludzi.

Cel warsztatów Terapii Homa
Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się:

  • Wykonywać· podstawowy ogień w Terapii Homa: Agnihotrę
  • Wykonywać· leczniczy ogień Om Tryambakam Homa, który wzmacnia terapeutyczne właściwości Agnihotry Homa
  • Mantr śpiewanych podczas Agnihotry oraz Om Tryambakam Homa
  • Wykonywać· proste leki Ajurwedyjskie Terapii Homa dla ludzi, zwierząt i roślin

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się także z:

  • Właściwościami oraz wpływem Agnihotry Homa na : atmosferę i ekosystem, psychikę i emocje oraz zdrowie
  • Podstawowymi Ajurwedyjskimi zasadami szczęśliwego i obfitego życia: Daan, Tapa, Karma i Swadhyaya

Uczestnicy warsztatów będą mogli także nabyć akcesoria do wykonywania ogni Homa oraz publikacje na temat Terapii Homa.

UWAGA: Równocześnie z warsztatami dla dorosłych odbywać się będą warsztaty dla dzieci i młodzieży! Zgodnie z zaleceniami Mistrza Shree Vasanta V. Paranjpe za wszelkie nauki ogni Homa oraz medycyny Terapii Homa nie pobierane są opłaty.

Zgodnie z zaleceniami Mistrza Shree Vasanta V. Paranjpe za wszelkie nauki ogni Homa oraz medycyny Terapii Homa nie pobierane są opłaty.

CENA WARSZTATU: 25-50 zł (zwrot kosztów za bilet prowadzącego z Niemiec)
CENA POBYTU: pokój 2 os.-55 zł/ osoba,
pokój wieloos. 45 zł/ osoba,
strych 25 zł / osoba,
3 posiłki wegetariańskie dziennie 40 zł
KONTAKT: www.tuiteraz.eu , kawkowo@kawkowopolana.pl
Jacek Towalski 0602219382
www.u-zrodla.pl info@u-zrodla.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O USTAWIENIACH HELLINGEROWSKICH ORAZ PROWADZĄCEJ EWIE CYZMAN ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.U-ZRODLA.PL

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych
"U ŹRÓDŁA"
00-735 Warszawa, ul. Iwicka 40 m. 29 (adres tylko do korespondencji)
Konto: Bank Millennium S.A. 00- 924 Warszawa ul.Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680