HARMONOGRAM WARSZTATÓW LISTOPAD 2006


STOWARZYSZENIE "U ŹRÓDŁA" oraz filia OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO W NOWYM KAWKOWIE

www.u-zrodla.pl info@u-zrodla.pl www.tuiteraz.eu

Przypominamy, że na wszystkie warsztaty (weekendowe i tygodniowe) obowiązują wcześniejsze zapisy, a na warsztaty weekendowe także wcześniejsze wpłaty na konto Stowarzyszenia "U Źródła"!


harmonogram zajęć

LISTOPAD

Zajęcia weekendowe:


18 - 19 listopad (sb.-ndz.)

"Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" dla początkujących, prowadzi Olga Szwajgier, Warszawa, sobota godz. 11 -18, niedziela 10-17; cena 300 zł, ul. Łazienkowska 7 (Miejski dom Kultury); konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto ( z dopiskiem "Szwajgier XI"); Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Jest w nas i wokół nas. Podczas zajęć przekonujemy się, że całe nasze ciało wraz z krtanią i strunami głosowymi jest doskonałym instrumentem muzycznym. Olga Szwaj­gier, jedna z największych sopranistek świata, uczy jak wydobywać głos bez wysiłku, pomaga odkryć jego prawdziwe brzmienie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych (zarówno kobiet jak i mężczyzn) - tych, co nigdy nie odważyli się zaśpiewać, amatorów domowego podśpiewywania, ale także dla aktorów, wokalistów i nau­czy­cieli. Warsztaty odbywaja się raz w miesiacu, w weekendy. zobacz więcej - www.u-zrodla.pl dział "Ekspresja twórcza - Głos"

18 -19 listopad (sb.-ndz.)

"Ustawienia hellingerowskie", prowadzi Ewa Cyzman Sobota 18. XI - Warsztat  tematyczny z cyklu ,,KOBIECOŚĆ" pod tytułem ,,Kobiecość - akt I: software & hardware, czyli fluidy i ciało". O aspektach i przyjęciu kobiecości na poziomie mentalnym i fizycznym, menstruacji, porodach, hormonach, otyłości, poronieniach  i o tym co za tym stoi poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów uczestniczek. Będzie też o miękkich i twardych konsekwencjach odrzucania w rodzinie tego, co kobiece. Padło już pytanie o to, czy dopuszczamy obecność mężczyzn na tym warsztacie, więc odpowiadamy: mogą być obserwatorami. Spotkanie rozpoczyna wykład dotyczący tematu. Zajęcia odbędą się w Warszawie przy ul. Lewandów 70a. Pracujemy od godziny 9:00 do 17:00.. . Koszt: 140 zł, stawka dla gości (z tego statusu mogą skorzystać osoby ustawiające w niedzielę) - 42 zł. Niedziela 19. XI. - CUDA SZYTE NA MIARĘ, czyli zwykły niezwykły warsztat Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Praca z konkretnymi sprawami i problemami zgłaszanymi przez uczestników. Zakres tematyczny - bez ograniczeń. Zajęcia odbędą się w Warszawie przy ul. Lewandów 70a. Pracujemy od godziny 9:00 do wieczora. W przerwie - ciepły poczęstunek wegetariański. Koszt: 270 zł - Ustawienie, 70 zł - aktywny obserwator, 42 zł - gość (opcja dostępna dla uczestników sobotniego warsztatu, bywalców środowych seminariów lub uczestników grup prowadzonych przez Ewę Cyzman)

17 - 18 - 19 listopad (pt. -sb.-ndz.)

"Świadomy wizerunek- czyli jak znaleźć własny styl zgodny z osobowością", prowadzi Anna Szyszka, wyjazdowy, Nowe Kawkowo, (pt. godz. 17 - ndz. 17); ; Nowe Kawkowo 52 A, pod Olsztynem; ; cena 250 zł + koszty noclegu i wyżywienia;; konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto (z dopiskiem "Szyszka X.")!; Celem warsztatu jest odnalezienie swojego stylu zgodnego z naszą osobowością. Podczas zajęć będziemy zajmować się analizą kolorystyczną i analizą stylu. Zajrzymy w swoje wnętrze, aby zobaczyć, co, tak naprawdę nam się podoba, bez wpływu otoczenia, oczekiwań najbliższych i naleciałości kulturowych. Jak chcemy być postrzegane a w jaki sposób jesteśmy ograniczone przez pracę, cywilizację i wymagania innych. Zapoznamy się ze stylami w modzie, a także w oparciu o naszą sylwetkę dowiemy się, jakie kroje są dla nas najkorzystniejsze i jak planować i komponować garderobę.

18 - 19 listopad (sob. -ndz.)

"Nierozpoznane - czyli w poszukiwaniu własnych talentów" prowadzi Ilona Lemiech, Warszawa, cena 250 zł; konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto (z dopiskiem "Lemiech.XI")!; Weszłyśmy w dorosłe życie NIEROZPOZNANE. Pracujemy uczymy się, kochamy lecz wciąż towarzyszy nam znane choć dziwne uczucie, że "coś mnie omija", że to nie może być wszystko, że na tym jeszcze nie koniec. Jednak jest też taka część Ciebie, która Wie od zawsze, czeka na Ciebie stojąc na straży Twoich darów i talentów. Zapraszam Ciebie i wszystkie NIEROZPOZNANE - udamy się za pomocą wizualizacji w podróż do wewnętrznej przestrzeni na spotkanie ze Strażniczką Naszych Talentów i postaramy się im przyjrzeć. Przedstawimy Światu za pomocą rytuału inicjacyjnego Prawdziwą Siebie. Może nie zdążymy odkryć całej tajemnicy, ale z pewnością zainicjujemy wewnętrzny i zewnętrzny proces zmian. Postaramy się odnaleźć "osobiste kłamstwo" - fałszywe przekonanie na własny temat, które uniemożliwia przejawianie się i realizowanie swoich talentów.

24 - 25 - 26 listopad (pt. -sb.-ndz.)

Weekend Hiszpański: "Flamenco - sztuka życia" prowadzi Marta Łebkowska, warsztat wyjazdowy, Nowe Kawkowo Flamenco to nie tylko współistnienie czterech elementów - śpiewu, rytmu, gitary i tańca. To sztuka życia. Być flamenco oznacza żyć chwilą, żyć na krawędzi, intensywnie, z pasją. Tańcząc flamenco odkrywamy swoją energię i seksualność, tłumione emocje i ekspresję. Wyrażamy uczucia za pomocą gestów i muzyki. Flamenco pomaga nabrać pewności siebie i nawiązać kontakt z własnym ciałem. Prostuje nasz fizyczny i emocjonalny kręgosłup. Pomaga odnaleźć emocje o których zapominamy w codziennej gonitwie i uczy jak je wyrażać. Poprzez taniec rozładowujemy napięcia i oczyszczamy się z negatywnych uczuć. W programie występ i pokaz taneczny Marty Łepkowskiej, hiszpańska kolacja przy świecach, nauka tańca flamenco dla początkujących i średniozaawansowanych oraz pokaz filmów. Marta Łebkowska mieszka w Berlinie, gdzie wspólnie ze znaną tancerką Ana Maria Amahi prowadzi szkołę Flamenco.

25 listopad (sobota)

10.00-15.00

Medytacja uważności, Michalin pod Warszawą, konieczne zapisy; Otwarta medytacja ponad podziałami (religijnymi, światopoglądowymi i wszelkimi innymi). Spotkania są dla wszystkich, którzy chcą poznać i praktykować istotę medytacji (bez ceremonii, ołtarzy, rytuałów i autorytetów), otwartej na wszelkie źródła inspiracji i nie związanej z żadnym konkretnym. Proponujemy - medytację umysłu (siedzenie w bezruchu i ciszy, w dowolnych pozycjach), medytację chodzenia, medytację słowa (teksty mistrzów, mistyków i poetów), medytację ciała (różne szkoły pracy z ciałem, taniec, masaże) oraz dyskusje, pytania i odpowiedzi. Spotkamy się w soboty, w Michalinie pod Warszawą - w lesie, ogrodzie, a także pięknej 80 m drewnianej sali, w której mieści się Muzeum Podróżników. Konieczne zapisy!
harmonogram zajęć

PAŹDZIERNIK

Zajęcia tygodniowe:


7 listopada (wtorek)

18.00-21.00

Spotkanie Kręgu Kobiet, prowadzi Joanna Eichelberger, godz. ; cena 30 zł, Radość ul. Zagórzańska 29 H, konieczne zapisy!;

7 listopada (wtorek)

18.00-21.00

Warsztat rozwojowo- cykliczny dla grupy zamkniętej "Alterkariera - ŚCIEŻKA SERCA - ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE". Prowadzi: Tanna Jakubowicz - Mount Program obejmuje 19 spotkań przez 5 miesięcy (listopad 2005- luty 2006). Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorki ul. Tatrzańska 3; konieczne zapisy!

7 listopada (wtorek)

18,00-20,00

Warsztat Twórczego pisania z Danutą Dowjat - "Od zawsze piszesz pamiętnik i chciałabyś spróbować czegoś innego? Wpadłaś  na  świetny pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć? Marzysz, żeby pisać wiersz, ale boisz się do tego przyznać nawet przed samą sobą? Odkryjesz, jak zacząć i w jaki sposób doprowadzić do końca to, co zaczęłaś". ul. Jesionowa 13, cena 40 zł, konieczne zapisy!

14 listopada (wtorek)

18.00-21.00

Warsztat rozwojowo- cykliczny dla grupy zamkniętej "Alterkariera - ŚCIEŻKA SERCA - ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE". Prowadzi: Tanna Jakubowicz - Mount Program obejmuje 19 spotkań przez 5 miesięcy (listopad 2005- luty 2006). Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorki ul. Tatrzańska 3.

15 listopada (środa)

18.00-21.00

spotkanie grupy "Umierać po ludzku", Spotykamy się raz w miesiącu, aby wspólnie przyjrzeć się naszym lękom  i obawom dotyczącym starości, przemijania, umierania i samej śmierci. Aby stworzyć wspólnotę ludzi - bezpieczne  miejsce, gdzie można porozmawiać o strachu przed śmiercią swoją i swoich najbliższych, a także przeżyć żałobę, po tych, których jeszcze nie opłakaliśmy.  Dzielimy się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Nie jesteśmy klasyczną grupą wsparcia, ale każdy ma przestrzeń na opowiedzenie swojej historii. Pracujemy według programu książki Stephana Levina "Gdybyś miał przed sobą rok życia" i angielskiego "The Natural Death Handbook". ul. Noakowskiego 16, Centrum Psychologicznej Pomocy Rodzinie; cena 30 zł; konieczne zapisy!

15 listopada (środa)

 

Seminarium hellingerowskie z cyklu ,, ROZSTANIA", pt. : ,,Gdy bliscy odchodzą ... ", prowadzi Ewa Cyzman. Podczas seminarium poprzez przykładowe ustawienia rodzin uczestników będziemy zajmować się sytuacjami, gdy w duszy nie ma zgody na odejście ważnej osoby w śmierć lub gdy jesteśmy w trakcie rozstania z kimś bliskim. Zajęcia odbędą się na ul. Noakowskiego 16 lok. 1 w Warszawie, w Centrum Psychologicznym Pomocy Rodzinie (wejście w bramie, pierwsza klatka po prawej stronie), cena 36 zł (uczestnikom seminariów przysługuje zniżka na warsztatach weekendowych, jeśli chcą brać w nich udział). Konieczne zapisy!  Zgłoszenia; info@u-zrodla.pl, Marta Rozwadowska 605746946

17 listopada (piątek)

od 17:30 do 21:30

Pierwsze spotkanie hellingerowskie w ramach grupy półotwartej ,,PRACA, TWÓRCZOŚĆ, BIZNES". Prowadzi Ewa Cyzman. Zajęcia obejmują cztery sesje czterogodzinne poświęcone naszemu zawodowemu funkcjonowaniu w świecie. W ramach tych warsztatów każdy członek grupy ma zagwarantowane jedno pełne ustawienie własnego problemu oraz jedno diagnozujące - w obszarach objętych tematem. Na przykład możemy zmieniać relacje w pracy z przełożonymi i podwładnymi, wygaszać konflikty indywidualne lub zespołowe, usuwać lęki związane z wykonywaniem konkretnych prac lub czynności,  odblokowywać sparaliżowane możliwości, sprawdzać ,,czy będą z tego pieniądze", ,,co na taką ofertę klienci" lub wręcz odblokowywać zdolność zarabiania pieniędzy. Będą też inne atrakcje, bowiem z założenia grupa ta ma mieć charakter edukacyjny i otwierający. Będą wykłady, praca na modelach, krótkie ustawienia ,,flesze", omówienia konkretnych dynamik na podstawie prac. Zobaczymy co wywołuje nasze trudne niemożności w polu MY I ŚWIAT. Można zacząć cykl od drugiego spotkania lub można opuścić któreś ze spotkań. Osoby, które ze swoim problemem są w temacie tej grupy, ale nie chce im się chodzić na tyle zajęć - prosimy o zgłaszanie się na normalne ustawienia na niedzielnych warsztatach całodniowych. Koszt Ustawienia w tej grupie - 252 zł., dla członków grupy jest to jednocześnie koszt wszystkich spotkań ze wszystkimi dodatkowymi ,,atrakcjami".Dla obserwatorów jest możliwość uczestnictwa w każdym ze spotkań za 42 zł od spotkania. Bycie obserwatorem to korzyści edukacyjne plus możliwość postania w rolach (co potrafi pomóc w rozwiązaniu własnych problemów). Terminy: 17 listopada (piątek), 30 listopada (czwartek), 15 grudnia (piątek), 5 stycznia (piątek). Pracujemy od 17:30 do 21:30. Zajęcia odbędą się na ul. Noakowskiego 16 lok. 1 w Warszawie, w Centrum Psychologicznym Pomocy Rodzinie (wejście w bramie, pierwsza klatka po prawej stronie ) Zgłoszenia; info@u-zrodla.pl. Marta Rozwadowska 605746946

21 listopada (wtorek)

18.00-21.00

Warsztat rozwojowo- cykliczny dla grupy zamkniętej "Alterkariera - ŚCIEŻKA SERCA - ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE". Prowadzi: Tanna Jakubowicz - Mount Program obejmuje 19 spotkań przez 5 miesięcy (listopad 2005- luty 2006). Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorki ul. Tatrzańska 3.

25 listopada (sobota)

10.00-15.00

Medytacja uważności,Michalin pod Warszawą, konieczne zapisy; Otwarta medytacja ponad podziałami (religijnymi, światopoglądowymi i wszelkimi innymi). Spotkania są dla wszystkich, którzy chcą poznać i praktykować istotę medytacji (bez ceremonii, ołtarzy, rytuałów i autorytetów), otwartej na wszelkie źródła inspiracji i nie związanej z żadnym konkretnym. Proponujemy - medytację umysłu (siedzenie w bezruchu i ciszy, w dowolnych pozycjach), medytację chodzenia, medytację słowa (teksty mistrzów, mistyków i poetów), medytację ciała (różne szkoły pracy z ciałem, taniec, masaże) oraz dyskusje, pytania i odpowiedzi. Spotkamy się w soboty, w Michalinie pod Warszawą - w lesie, ogrodzie, a także pięknej 80 m drewnianej sali, w której mieści się Muzeum Podróżników. Konieczne zapisy! Zobacz więcej - www.u-zrodla.pl dział "Rozwój duchowy"

27 listopada (poniedziałek)

g18.00-21.00

Ceremonia "Pożegnanie nienarodzonych" (ceremonia dla kobiet, które straciły dzieci w wyniku poronienia lub przerwały ciążę); prowadzi Joanna Eichelberger, godz. , cena 50 zł, Radość ul. Zagórzańska 29 H; konieczne zapisy!

28 listopada (wtorek)

godzina

Warsztat rozwojowo- cykliczny dla grupy zamkniętej "Alterkariera - ŚCIEŻKA SERCA - ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE". Prowadzi: Tanna Jakubowicz - Mount Program obejmuje 19 spotkań przez 5 miesięcy (listopad 2005- luty 2006). Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorki (godz. 18.00-21.00), ul. Tatrzańska 3.

29 listopada (środa)

Seminarium hellingerowskie z cyklu ,,ROZSTANIA": ,,I nie opuszczę Cię aż do zdrady", prowadzi Ewa Cyzman . Podejmiemy problem trwania związku lub jego rozkładu po traumie jaką jest zdrada. Zaczniemy od wykładu a potem będziemy zajmować się problemami okazjonalnych i nałogowych zdrajców oraz  zdradzanych. Zajmiemy się też konkretnymi (mieszczącymi się w temacie) problemami uczestników seminarium z nadzieją na ich rozwiązanie.  Zajęcia odbędą się przy ul. Noakowskiego 16 lok. 1 w Warszawie, w Centrum Psychologicznym Pomocy Rodzinie (wejście w bramie, pierwsza klatka po prawej stronie), cena 36 zł (uczestnikom seminariów przysługuje zniżka na warsztatach weekendowych, jeśli chcą być na nich obserwatorami ).  Zgłoszenia; info@u-zrodla.pl, Marta Rozwadowska 605746946

30 listopada (piątek)

od 17:30 do 21:30

Drugie spotkanie hellingerowskie w ramach grupy półotwartej ,,PRACA, TWÓRCZOŚĆ, BIZNES". Prowadzi Ewa Cyzman. Zajęcia obejmują cztery sesje czterogodzinne poświęcone naszemu zawodowemu funkcjonowaniu w świecie. W ramach tych warsztatów każdy członek grupy ma zagwarantowane jedno pełne ustawienie własnego problemu oraz jedno diagnozujące - w obszarach objętych tematem. Na przykład możemy zmieniać relacje w pracy z przełożonymi i podwładnymi, wygaszać konflikty indywidualne lub zespołowe, usuwać lęki związane z wykonywaniem konkretnych prac lub czynności,  odblokowywać sparaliżowane możliwości, sprawdzać ,,czy będą z tego pieniądze", ,,co na taką ofertę klienci" lub wręcz odblokowywać zdolność zarabiania pieniędzy. Będą też inne atrakcje, bowiem z założenia grupa ta ma mieć charakter edukacyjny i otwierający. Będą wykłady, praca na modelach, krótkie ustawienia ,,flesze", omówienia konkretnych dynamik na podstawie prac. Zobaczymy co wywołuje nasze trudne niemożności w polu MY I ŚWIAT. Można zacząć cykl od drugiego spotkania lub można opuścić któreś ze spotkań. Osoby, które ze swoim problemem są w temacie tej grupy, ale nie chce im się chodzić na tyle zajęć - prosimy o zgłaszanie się na normalne ustawienia na niedzielnych warsztatach całodniowych. Koszt Ustawienia w tej grupie - 252 zł., dla członków grupy jest to jednocześnie koszt wszystkich spotkań ze wszystkimi dodatkowymi ,,atrakcjami".Dla obserwatorów jest możliwość uczestnictwa w każdym ze spotkań za 42 zł od spotkania. Bycie obserwatorem to korzyści edukacyjne plus możliwość postania w rolach (co potrafi pomóc w rozwiązaniu własnych problemów). Terminy: 17 listopada (piątek), 30 listopada (czwartek), 15 grudnia (piątek), 5 stycznia (piątek). Pracujemy od 17:30 do 21:30. Zajęcia odbędą się na ul. Noakowskiego 16 lok. 1 w Warszawie, w Centrum Psychologicznym Pomocy Rodzinie (wejście w bramie, pierwsza klatka po prawej stronie ) Zgłoszenia; info@u-zrodla.pl. Marta Rozwadowska 605746946

UWAGA:

Ostatni moment, aby dołączyć do zamkniętej grupy "Warsztat rozwojowo- cykliczny "Alterkariera - ŚCIEŻKA SERCA - ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE". Prowadzi: Tanna Jakubowicz - Mount. (zajęcia rozpoczęły się 17.X). Program obejmuje 19 spotkań przez 5 miesięcy (listopad 2005- luty 2006). Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, we wtorki ul. Tatrzańska 3; konieczne zapisy!

UWAGA:

Zapraszamy na wyjazdowe warsztaty do naszej mazurskiej filii - -OŚRODKA ROZWOJU OSOBISTEGO W NOWYM KAWKOWIE (www.tuiteraz.eu): Nowe Kawkowo to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności. W okolicy znajduje się kilka jezior ( Szałstry, Bałąg - najbliższe odległe jest o 3 km), niedaleko ma swoją siedzibę słynny Teatr Wiejski Węgajty. Ośrodek oferuje wygodne zakwaterowanie dla około 40 osób w oryginalnie wykończonych pokojach ( 2 i 3-4 osobowych, z łazienkami lub bez), świetlistą werandę - jadalnię, komfortową salę warsztatową o powierzchni 120 m2 z nagłośnieniem oraz saunę, kominki, salkę kinową z dużym wyborem filmów i projektorem multimedialnym, dostęp do bezprzewodowego internetu i przytulną domową atmosferę. Z dodatkowych atrakcji poleca - kamienny krąg, jazdę konną ( w stadninie oddalonej o 4 km), oprowadzanie po lesie z przewodnikiem, jazdę bryczką "widokową", wizytę w Lawendowym Polu na plantacji lawendy oraz masaże i zabiegi kosmetyczne (po wcześniejszym uzgodnieniu). Gospodarze zapewniają smaczne jedzenie (głównie wegetariańskie), domowy chleb z pieca, własne ciasta i miody z pobliskiej pasieki. Zobacz więcej - www.u-zrodla.pl dział "Filia na Mazurach"
harmonogram zajęć

Grudzień

Warsztaty:


2-3. XII

Warsztat łączący: Emisję głosu "Magia głosu" prowadzony przez Erwina Regosza oraz "Świadomy wizerunek - czyli jak znaleźć własny styl zgodny z osobowością" prowadzony przez Annę Szyszkę Podczas warsztatu Emisji głosu będziemy mogli nauczyć się jak mówić bez zmęczenia, dowiedzieć się jakie mamy wzorce oddechowe, artykulacyjne i mimiczne, jak radzić sobie z tremą, jakie mamy bloki i zahamowania. Zajęcia skierowane są do osób, które "pracują głosem" (nauczycieli, aktorów, tłumaczy, wokalistów trenerów, menagerów, sprzedawców) i wszystkich, którzy chcieliby poprawić swój dźwiękowy wizerunek - czyli "jak cię słyszą tak cię piszą ". Celem warsztatu "Świadomego wizerunku" jest odnalezienie swojego stylu zgodnego z naszą osobowością. Podczas zajęć będziemy zajmować się analizą kolorystyczną i analizą stylu. Zajrzymy w swoje wnętrze, aby zobaczyć, co, tak naprawdę nam się podoba, bez wpływu otoczenia, oczekiwań najbliższych i naleciałości kulturowych. Jak chcemy być postrzegane a w jaki sposób jesteśmy ograniczone przez pracę, cywilizację i wymagania innych. Zapoznamy się ze stylami w modzie, a także w oparciu o naszą sylwetkę dowiemy się, jakie kroje są dla nas najkorzystniejsze i jak planować i komponować garderobę.

7-8-9-10. XII

warsztat wyjazdowy Ustawień hellingerowskich - "W poszukiwaniu miłości..", prowadzony przez Ewę Cyzman; Szczególnie polecamy "mężczyznom po przejściach  i kobietom z przeszłością", którzy w kolejnym związku próbują ułożyć sobie życie oraz singlom mniej lub bardziej uporczywym. Zajmiemy się męskością i kobiecością, seksualnością, miłością, związkami oraz ich brakiem, zdradami. Poza klasycznymi Ustawieniami będą medytacje, prace systemowe w wizualizacji oraz wykłady, w tym m.in.: "Kobiecość i męskość - towary deficytowe", "Czy zasługi modą być afrodyzjakiem?", ,,Moje dzieci, twoje dzieci, nasze dzieci - rodziny mieszane, kto z kim walczy, kto z kim trzyma, dlaczego i po co", ,,Wpływ usynowień dzieci partnerów z poprzednich związków na życie wspólnych dzieci", "W poszukiwaniu drugiej połówki - gdy dotychczasowi partnerzy byli pomyłką". Będziemy docierać do przyczyn problemów zmieniając skrypty, rozwiązując traumy i usuwając przeszkody na drodze do miłości. Damy też miejsce na omówienie oraz rozwiązanie problemów relacyjnych związków istniejących i byłych. Magiczny warsztat. Bardzo mocny i trudny do przecenienia. Ze skutków ubocznych warto wspomnieć rewelacyjny wpływ na urodę. Uczestnicy pięknieją i nabierają wdzięku (otyli nawet chudną), a jeśli wierzyć zeznaniom - poza rozwiązaniem konkretnych problemów życie po warsztacie zaczyna lepiej smakować.  Zaczynamy w czwartek 7 grudnia o godzinie 10:00, kończymy 10 grudnia o 17:00. Koszt warsztatu - 420 zł (bez względu na ilość Ustawień), dla par rabat - 700 zł za dwie osoby, plus koszty zakwaterowania i wyżywienia. Miejsce - Nowe Kawkowo 52 A, pod Olsztynem. Konieczne zapisy!

9-10.XII

sobota godz. 11 -18,
niedziela 10-17

"Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" dla początkujących, prowadzi Olga Szwajgier, Warszawa, cena 300 zł, ul. Łazienkowska 7 (Miejski dom Kultury); konieczne wcześniejsze zapisy i wpłata na konto ( z dopiskiem "Szwajgier XI"); Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Jest w nas i wokół nas. Podczas zajęć przekonujemy się, że całe nasze ciało wraz z krtanią i strunami głosowymi jest doskonałym instrumentem muzycznym. Olga Szwaj­gier, jedna z największych sopranistek świata, uczy jak wydobywać głos bez wysiłku, pomaga odkryć jego prawdziwe brzmienie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych (zarówno kobiet jak i mężczyzn) - tych, co nigdy nie odważyli się zaśpiewać, amatorów domowego podśpiewywania, ale także dla aktorów, wokalistów i nau­czy­cieli. Warsztaty odbywaja się raz w miesiacu, w weekendy.

8, 10 15 .XII; 6.I

I. 8 grudnia (piątek), 10 grudnia (niedziela), 15 grudnia (sobota), 6 stycznia (sobota)
Czterodniowy cykl warsztatowo-seminaryjny ,,W POSZUKIWANIU MIŁOŚCI ... ,,
, prowadzony przez Ewę Cyzman; CYKL WARSZTATOWO- SEMINARYJNY USTAWIEŃ HELLINGEROWSKICH.

10- 11-12.XI

- "Zrzucanie starej skóry" Tanna Jakubowicz- Mount, wyjazdowy, Nowe Kawkowo,